• چهارشنبه / ۶ دی ۱۳۹۶ / ۱۲:۱۰
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 96100603220
  • خبرنگار : 71132

تذکرات نمایندگان درباره وضعیت شهابی و خزعلی و توقف تولید پراید

صحن مجلس

تذکرات نمایندگان برای توقف خط تولید پراید، رسیدگی به وضعیت رضا شهابی و مهدی خزعلی وقدردانی از عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور از جمله تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان دولتی بود.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد.

محمد عزیزی نماینده ابهر به وزیر صنعت: توقف خط تولید پراید که سالانه جان تعداد قابل توجهی از هموطنان را می گیرد، ضروری است.

علی مطهری، فاطمه سعیدی، طیبه سیاووشی و محمود صادقی نمایندگان تهران به وزیر دادگستری: علت بی توجهی به وضع متهمان رضا شهابی و مهدی خزعلی علیرغم وضع وخیم جسمی آنها

علیرضا رحیمی و ۲۶۰ نماینده به رئیس جمهور: معاونین برخی وزارتخانه‌ها در مجلس حضور ندارند ضروری است تذکر داده شود. همچنین بابت عملکرد معاون پارلمانی رئیس جمهور که حکم ایشان نیز ابقا شده تقدیر و تشکر می کنیم.

شهاب الدین بی‌مقدار و ۸۱ نماینده: تقاضای تسریع در تخصیص بودجه ردیف ۵۵۰ هزار ۱۱۸ تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۶

بشیر خالقی و علی وقف چی، نمایندگان مردم خلخال و کوثر و زنجان و طارم به وزیر راه و شهرسازی: عدم انتخاب پیمانکار برای پروژه خلخال- طارم.

 محمدرضا صباغیان و اکبر رنجبرزاده نمایندگان مردم مهریز و اسدآباد به وزیر اقتصاد: چرا علی رغم اینکه قانون برنامه ششم مبنی بر امهال سه ساله وام های کشاورزی است، بانک های کشاورزی همچنان برای بازپرداخت به کشاورزان فشار وارد می کنند.

 نورمحمد تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا به رئیس جمهور: علت اعمال سیاست های کاهش درآمد و افزایش هزینه های آب و برق و گاز و مالیات بر ارزش افزوده به هتل های استان گلستان و عدم رعایت حقوق مشروع هتلداران چیست؟

میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی به وزیر نفت: علت بی‌توجهی به مردم با بستن ایستگاه CNG انگوت و گرمی.

بیت‌الله عبداللهی نماینده اهر و هریس به وزیر امور اقتصاد و دارایی: چرا بانک توسعه تعاون علیرغم چند سال فعالیت در شهرستان هریس از آن شهرستان جمع‌آوری شده است.

ولی داداشی نماینده آستارا به وزیر امور خارجه: چرا وزیر امور خارجه در تمدید پروتکل گذر مرزی ۴۵ کیلومتری مرزنشینان با کشور جمهوری آذربایجان کوتاه می‌کند؟

حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار و جغتای، خوشاب و داورزن به وزیر جهاد کشاورزی: عدم پرداخت خسارات به باغدارانی که محصولات آنان به دلیل بیمه نبودن به دلیل سرمازدگی از بین رفت.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه به وزیر ارتباطات: عملکرد این وزارتخانه در کردستان بسیار ضعیف و مشکل جدی در حوزه آنتن‌دهی موبایل و اینترنت به ویژه در روستاها وجود دارد. همچنین به وزیر علوم : دانشگاه پیام نور کشور از ضعف مدیریتی شدید و پس‌رفت مدیریتی رنج می برند در این رابطه اقدامات فوری مورد انتظار است.

محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس به رئیس جمهور: علیرغم اینکه سلطانیه بیش از ۴ سال است به شهرستان ارتباط یافته اما هنوز ادارات دولتی در این شهرستان مستقر نشده‌اند.

جلال محمودی‌زاده نماینده مهاباد به وزیر نیرو: دلیل صدور مجوز احداث پمپ بنزین در جوار تاج سد مهاباد.

 هادی شوشتری نماینده قوچان و فاروج به وزیر نفت: احداث جایگاه توزیع فرآورده‌های سوختی در باجگیران.

 علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به رئیس جمهور: ضرورت ایجاد انسجام بیشتر در معاونت‌های پارلمانی وزارتخانه و دستگاه ها.

هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه به وزیر راه و شهرسازی: نگاه ویژه به تکمیل مسیر جاده‌ای نیشابور به بجنورد همچنین به وزیر ورزش و جوانان: در خصوص اینکه ورزشگاه انقلاب نیشابور علیرغم اینکه از سال۶۹ کلنگ خورده و با ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی امروز ارتقاء و تسریع در روند آماده‌سازی آن را خواستاریم.

سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت خسارات بیمه کشاورزان حوزه انتخابیه‌.

محمدجواد فتحی و محمدرضا نجفی نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: عدم برخورد با فروشندگان رساله‌ها و مقالات علمی علیرغم تصریح قانون مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی.

علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا به وزیر جهاد کشاورزی: اقتصاد مشوق و جایزه صادراتی برای مرکبات.

قاسم میرزایی نکو نماینده فیروزکوه به اتفاق ۱۲ نفر از نمایندگان دیگر به وزیر امور خارجه: چرا نماینده جمهوری اسلامی ایران در هنگام رای‌گیری درخصوص محکومیت جنایات و کشتار مردم مظلوم میانمار در مجمع عمومی سازمان ملل حضور نداشته است؟

سیدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت پرداخت حق الزحمه معلمان حق‌التدریس و اجرای بند(و) از تبصره ۹ بودجه سال ۹۶ .

محمد قمی نماینده پاکدشت به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در   عملیات اجرای و اتمام کمربندی پاکدشت.

رسول خضری نماینده سردشت به وزیر کشور: برخورد جدی با عاملان قتل دو جوان کوله مرزی روستایی در شهرستان سردشت.

احمد صفری نماینده کرمانشاه به رئیس جمهور: بی‌توجهی به مبارزه با قاچاق کالا و ارز و عدم کارایی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و درخصوص تاخیر طولانی در بهره‌برداری راه آهن نهادوند- همدان به کرمانشاه

عبدالله حاتمیان نماینده درگز به رئیس‎جمهور و وزیر راه و شهرسازی: کاهش احداث تونل و جاده ترانزیتی الله اکبر .

احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده به وزیر نیرو: عدم رسیدگی به معضل آب شرب روستایان شهرستان خدابنده

 عین‎الله شریف‌پور نماینده ماکو به وزیر ورزش و جوانان: احیاء ورزش روستایی و عشایری کشور و به وزیر نیرو درخصوص تسریع در تامین اعتبار  خط انتقال فاضلاب شهر ماکو و اتمام تصفیه خانه

سیدهادی بهادری نماینده ارومیه به وزیر جهاد کشاورزی: واردات سولفات آلومینیوم با تعرفه پایین که باعث عدم فروش محصول تولید داخلی پتروشیمی ارومیه شده است.

رامین نورقلی‌پور نماینده مردم بندرترکمن به وزیر جهاد کشاورزی و رئیس جمهور: دلیل عدم پرداخت خسارت وارده به باغات مرکبات شهرستان‌های بندرگذر و کردکوی ناشی از یخبندان سال ۹۵ تا کنون چیست؟

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار به وزیر جهاد کشاورزی: علت عدم پرداخت سهم دولت به کشاورزان بابت بهای جو.

محمدجواد فتحی و محمدرضا نجفی نمایندگان مردم تهران به رئیس جمهور: صدور دستور سریع در ممانعت از سفر وزیران با هواپیمای اختصاصی.

منصور مرادی نماینده مریوان به وزیر کشور: عدم ساماندهی تانکرهای سوخت از کشور عراق و تردد نابهنجار در جاده مریوان- سنندج که موجب نارضایتی مردم این شهرها شده است، همچنین به وزیر امور خارجه: تردد کامیون‌های حامل سوخت کشور عراق در جاده مریوان- سنندج و ایجاد ترافیک سنگین.

شمس‌الله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن به وزیر جهاد کشاورزی: عدم انجام وظیفه سازمان دامپزشکی کشور در حوزه اعمال نظارت بر واحدهای مرغداری به خصوص مصرف دارو.

رضا انصاری نماینده مردم داراب به وزیر جهاد کشاورزی: عدم پرداخت پول جو کشاورزان پس از هفت ماه از خرید آن، همچنین به وزیر نیرو در خصوص اجرای طرح شبکه فاضلاب شهر رامسر بدون پشتوانه کارشناسی.

ناهید تاج الدین و زهرا ساعی نمایندگان مردم اصفهان و تبریز به وزیر آموزش و پرورش: عدم پرداخت معوقات فرهنگیان و معلمان حق التدریس.

محمد حسینی نماینده مردم تفرش به رئیس جمهور: عدم ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون مجازات انشعابات آب و گاز و برق غیرمجاز با وجود گذشت ۶ ماه از تصویب و ابلاغ این قانون.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین به همراه سیده فاطمه حسینی، هاجر چنارانی و اکبر رنجبرزاده نمایندگان تهران، نیشابور و اسدآباد به وزیر آموزش و پرورش : ضرورت حل مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.