• جمعه / ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۵:۵۲
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 97051910005
  • خبرنگار : 71506

قهرمانی کشتی‌گیران شاخص ملی در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور

مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد

چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در دو رشته کشتی آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با حضور چهره های نام آشنای کشتی ایران به میزبانی دانشگاه شیراز به پایان رسید و نفرات برتر معرفی شدند. 

در کشتی آزاد نفراتی همچون علی حاج آقانیا در ۶۱ کیلوگرم و اسماعیل نجاتیان در وزن ۹۷ کیلوگرم دو چهره شاخص تیم ملی به قهرمانی رسیدند و در کشتی فرنگی نیز چهره های شاخصی مسلم نادری خادم در ۵۵کیلوگرم ، رسول گرمسیری در ۸۲ کیلوگرم و پارسا نظری در سنگین وزن موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

نتایج کامل رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور به ترتیب زیر است:

نتایج کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:

۱- علیرضا نمازی از  فنی حرفه ای مازندران۲- امیرهراتی از   آموزش عالی گلبهار ۳- علی شیردل از  فرهنگیان مازندران و محمد حسین حیدریه از  دانشگاه شاهرود 

61 کیلوگرم:

۱-علی حاج آقانیا از  علمی کاربردی مازندران۲- حسین حقیقی از  غیاث الدین قزوین۳- حمیدرضا قوچی از  آموزش عالی گلبهار و احمدرضا داداشی از  پیام نور تهران

65 کیلوگرم:

۱- محسن فهیمی فر از  شیراز ۲- مهران بابایی از  بیرجند  ۳- عارف حبیبی از  ارومیه و محمدرضا فرمانی از  علم و صنعت

 70 کیلوگرم:

۱- محمد گله دار از  لرستان ۲- علی درویش رباطی از  فنی حرفه‌ای مازندران۳- علیرضا یزدانی از  بابلسر و علی یدالهی گیلان 

74 کیلوگرم:

1 ــ مهرشاد اکبری از  علمی کاربردی مازندران۲- سینا مهدوی از فردوسی مشهد۳- وحید کردلو از تربیت مدرس و امیرحسین آرانی نژاد از بابلسر 

79 کیلوگرم:

۱- هاشم نوذری کیا از  بوعلی همدان۲- میلاد بهرامی از تهران۳- حسین همتیان از آیت اله بروجردی و علی وطنی از علمی کاربردی مازندران 

 86 کیلوگرم:

۱- سجاد حبیبی از  تهران۲- علی نظری نسب از  فردوسی مشهد۳- احسان یاری از  رازی کرمانشاه و علی اکبری ملادهی از  فنی حرفه ای مازندران

 92 کیلوگرم:

۱- مهدی هدایتی از  علمی کاربردی مازندران۲- احمد عبدلی از قم۳- علی نقدی از  هنر اصفهان و ارسلان تاتاری از  فردوسی مشهد

97 کیلوگرم:

۱- اسماعیل نجاتیان از  آموزش عالی گلبهار ۲- مسعود خواجه صالحانی از  پیام نور تهران۳- محمد حسین قهرمانی از  تربیت مدرس و پژمان فضل اله تبار از علمی کاربردی مازندران

125 کیلوگرم:

۱- اکبر صفرپور از علمی کاربردی مازندران۲- کاوه خنجری از  دانشگاه اراک ۳-محمد شکرالهی از  شهر کرد و علی کریمی از  دانشگاه علم و فرهنگ 

نتایج کشتی فرنگی:

 55 کیلوگرم:

۱- مسلم نادری خادم از  آموزش عالی گلبهار ۲- اشکان لشنی از  علمی کاربردی لرستان۳- هادی تختایی از  پیام نور خوزستان و بنیامین رضاخانی از جیرفت 

60 کیلوگرم:

۱- پوریا کرمی از  فنی حرفه ای مازندران۲- محمد پیامنی از  علمی کاربردی لرستان۳- سعید تختایی از  اسفراین و علی عبدالملکی از  بوعلی همدان

 63 کیلوگرم:

۱- میلاد تیموری از  عملی کاربردی لرستان۲- مهدی نوربخش از  فنی حرفه‌ای مازندران۳- علی محمدی از  شمال آمل و محمد حسین رحیمی از  صنعتی شیراز 

 67 کیلوگرم:

۱- پیام رحیمی از کردستان۲- عباس مقدسی از  فردوسی مشهد۳- محمد ثابت مقدم از  آموزش عالی گلبهار و ابوذر رییسی پیام نور خوزستان 

 72 کیلوگرم:

 ۱-عزیزالله علیزداه از  فنی حرفه ای مازندران۲- امیرمحمد حسینی از  پیام نور خوزستان۳- امیرحسین توکلیان از  سمنان و امیرحسین سلیمیان از  علامه طباطبایی 

 77 کیلوگرم:

۱- روح الله حسینی از تهران ۲- رضا فولادوند از علمی کاربردی لرستان ۳- بهمن صاحبکاری از  صنعتی شاهرود و ستار شکوه بچاقچی از جیرفت

 82 کیلوگرم:

۱- رسول گرمسیری از  چمران اهواز ۲- هادی علیزاده پورنیا از تهران۳- صاحب دریایی از  شمال آمل و عباس مهدی‌زاده از  کاشان 

 87 کیلوگرم:

۱- حمید گلستانی از  فردوسی مشهد۲-رضا فلاحتی از  پیام نور خوزستان ۳- مهدی ضرغامی از  شیراز و محسن شاهی از  تهران 

 97 کیلوگرم:

 ۱- حسن عزیزی از  رازی کرمانشاه۲-امیر موتاب از  محقق اردبیلی۳- کامبیز مرادی از  خوارزمی و یزدان حسن پور از  آموزش عالی گلبهار 

 130 کیلوگرم:

۱- پارسا نظری از  پیام نور خوزستان۲- مرتضی لسانی از  تهران۳- روح الله حق شناس از  مازندران و سیدسجاد میرزاده گودرزی از  طبری بابل 

دکتر علی اکبر نژاد پیشکسوت کشتی ایران، سرپرستی رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی را بر عهده داشت.

در پایان رقابت‌های کشتی آزاد تیم علمی کاربردی مازندران با 130 امتیاز به مقام نخست دست یافت، آموزش عالی گلبهار با 72 امتیاز دوم شد و فنی حرفه ای مازندران با 70 امتیاز سوم شد.

در کشتی فرنگی نیز تیم دانشگاه پیام نور خوزستان توانست به مقام نخست برسد. علمی کاربردی لرستان دوم شد و فنی حرفه‌ای مازندران نیز در جایگاه سوم ایستاد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.