• دوشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۷ / ۰۰:۲۹
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 97070904861
  • خبرنگار : 71506

پیروزی یزدانی، کریمی، قاسمی و محبی و شکست قهرمان المپیک در لیگ کشتی

رضا یزدانی

هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم‌های آرش زین بابل و بیمه رازی بابل در کشتی آزاد و تیم سیناصنعت ایذه در کشتی فرنگی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ یکشنبه ۸ مهرماه در شهرهای بابل، ساری و ایذه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

کشتی آزاد گروه الف: دیدار تیم های بیمه رازی بابل، برنده - رعد پدافند کرمانشاه (میزبان بابل- سالن شهید سجودی) (امتیاز مثبت ۲۹ به ۹ به سود بیمه رازی)

نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: رضا اسدپور  صفر- مهران رضازاده، برنده ۱۰

۶۱ کیلوگرم: مجید داستان صفر- بهنام احسان‌پور، برنده ۴

۶۵ کیلوگرم: محمد ملکی صفر- حسن مرادقلی، برنده ۳

۷۰ کیلوگرم: حسین مصطفوی یک – میثم نصیری، برنده ۷

۷۴ کیلوگرم: حسن بیرانوند صفر- رضا افضلی، برنده ۱۰

۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری ۳- مجتبی اصغری، برنده ۳

۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۰- حامد عاشق حسینی ۲

۹۲ کیلوگرم: وحید شاه‌محمدی صفر- محمدجواد ابراهیمی، برنده ۱۰

۹۷ کیلوگرم: ارشک محبی ۲- علیرضا گودرزی، برنده ۸

۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۲- امین طاهری یک

کشتی آزاد گروه ب: دیدار تیم‌های ستارگان پاس ساری – آرش زین بابل، برنده (میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی) (امتیاز مثبت ۲۸ به ۱۰ به سود آرش زین)

نتایج انفرادی (اسامی تیم آرش زین در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: رضا علیجان‌زاده، برنده ۳ – حمید خلیلی یک

۶۱ کیلوگرم: ایمان صادقی ۲- مهران شیخی، برنده ۴

۶۵ کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی (قهرمان المپیک ۲۰۱۶) ۴- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۷

۷۰ کیلوگرم: سوسلان رامونوف، برنده ۱۰- حسین عباس‌پور صفر

۷۴ کیلوگرم: ختیگ سابولوف، برنده ۷- حسین الیاسی ۲

۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۷- سید جعفر قاسمی صفر

۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم‌پور، برنده ۱۰- مرصاد مرغزاری صفر

۹۲ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۵- سینا غلامی یک

۹۷ کیلوگرم: رضا یزدانی، برنده ۶- امیر محمدی ۲

۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده ۲- جابر صادق‌زاده صفر

کشتی فرنگی گروه ب: دیدار تیم‌های سیناصنعت ایذه، برنده – رعد پدافند البرز (میزبان ایذه – سالن تختی) (امتیاز مثبت ۲۵ به ۱۷ به سود سیناصنعت):

نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: ایوب گراوند یک – پویا دادمرز، برنده ۳

۶۰ کیلوگرم: کیانوش غضنفریان ۴- مهدی محسن‌نژاد، برنده ۷

۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر- شاهین بداغی، برنده ۸

۶۷ کیلوگرم: مصطفی بهزادی مقدم، برنده – نمایند نداشت

۷۲ کیلوگرم: جواد صابری‌پور صفر- اصغر عالی محمدی، برنده ۹

۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی صفر- پیام بویری، برنده ۸

۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۸- کیوان رضایی ۵

۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۸- سامان عزیزی، برنده ۱۴

۹۷ کیلوگرم: یوسف آل محمد، برنده ۳ (ضربه فنی)- امید محمودی صفر

۱۳۰ کیلوگرم: نوید اله قلی نوسی یک – مسعود نعمت چکانی، برنده ۷

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.