• پنجشنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۶
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97102714725
  • خبرنگار : 71420

حمله بی‌سابقه کی‌روش به وزیر ورزش!

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، با اشاره به زمان پایان قراردادش با تیم ملی، وزارت ورزش را به باد انتقاد گرفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز (پنج‌شنبه‌) تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در امارات درباره بازی شب گذشته برابر عراق، گفت‌: زمانی که بحث فوتبال و انجام بازی فوتبال مطرح است، ما دیروز موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. همان طور هم که دیدید عراق و بازیکنانش تلاش داشتند بازی را به سمت بازی عصبی و احساساتی بکشانند و مخل بازی ما شوند. وقتی زمانش فرا برسد بازیکنان ما جنگجویان واقعی در زمین هستند و توانستند تعادل بازی را حفظ کنند. توانستیم به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کنیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی در ادامه‌ در پاسخ به سوالی درباره پیشنهاد فدراسیون کلمبیا به او، اظهار کرد: اجازه دهید به این سوال به عنوان آخرین بحث، جواب دهم چون مهم‌ترین مطلب، قبل از این که درباره آینده‌ام صحبت کنم، بحث حال حاضر است. در شرایط فعلی توانستیم سه بازی‌مان را با نتیجه‌ خوبی به پایان ببریم. هفت گل زدیم و عملکرد خوبی داشتیم. از این به بعد مسابقات در واقع شروع می‌شود. تا این جا برای کسب امتیازات لازم بازی می‌کردیم تا صعود کنیم اما از این به بعد به گونه‌ای خواهد بود که همه چیز برای تیم برنده و هیچ چیز برای بازنده خواهد بود.

او ادامه‌ داد: از این به بعد باید شخصیت واقعی و قدرت و روحیه اصلی تیم را نشان دهیم. اطمینان دارم که این مطلب را بازیکنانم حس می‌کنند که من حاضر هستم برای آنها جانم را بدهم چون استحقاق این را دارند و به تمام آنها بسیار اعتماد دارم و عاشق آنها هستم. فکر می‌کنم بازیکنانم هم از تعهد من اطلاع دارند و آماده هستند که با انگیزه کامل، کار لازم را انجام دهند. این مطلبی است که مهم است. چهار روز دیگر یک بازی بسیار مهم داریم که باید همه چیزمان را در آن ارائه دهیم.

کی‌روش در ادامه‌ گفت‌: برای ما از این به بعد تک‌تک بازی‌ها فینال جام ملت‌هاست. فرقی نمی‌کند چه تیمی روبروی ما باشد، به حریف احترام می‌گذاریم و می‌خواهیم بازی به بازی بهتر شویم. روی بازیکنانم و کادر فنی‌ام ۱۰۰۰ درصد اطمینان دارم. برای من حال، بسیار اهمیت دارد.

در ادامه خبرنگاری از سرمربی تیم‌ ‌ملی پرسید که نظرش درباره تیم‌هایی که احتمالا دوست ندارند با ایران روبرو شوند و این که آیا تیمی هست که او دوست نداشته باشد که تا فینال با آن روبرو شود؟ کی‌روش پاسخ داد: اگر  بهترین‌ها را به چالش نکشید نمی‌توانید بهترین شوید. اگر بخواهیم قهرمان شویم باید بزرگترین تیم‌ها را به چالش بکشیم. شاید برخی‌ها در زندگی قرمز را دوست دارند و برخی دیگر آبی را اما این شیوه کار من نیست. برای من فرقی ندارد چه تیمی روبروی ما باشد. بازی‌های از این پس ۵۰ - ۵۰ است و هیچ کسی مدعی مطلق نیست. دیگر از این پس انگیزه و شخصیت مهم است. همین طور  روحیه تیمی بازیکنان اهمیت دارد. ما روی همین مساله تمرکز می‌کنیم.

در ادامه خبرنگاری باز از کارلوس کی‌روش پرسید که در مرحله بعد ترجیح می‌دهد با چه تیمی بازی کند؟ سرمربی تیم‌ ‌ملی گفت‌: این سوال را همین الان پاسخ دادم. کار ما دیگر این نیست که بگوییم کدام تیم را ترجیح می‌دهیم. کار ما احترام به همه حریفان است.

کی‌روش همچنین درباره عملکرد داوران در سه دیدار ایران در مرحله گروهی گفت‌: همه در زمین از جمله بازیکنان، مربیان و داوران تلاش می‌کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند اما گاهی اشتباه می‌کنند. اتفاقی که در بازی ایران و عراق در سال ۲۰۱۵ رخ داد، اشتباه نبود اما در بازی دیشب یک داور توانا با تدبیر خودش سعی کرد بازی را خوب قضاوت کند اما ممکن است به خاطر شرایط بازی گاهی تصمیمش به این سو یا آن سو گرایش پیدا کرده باشد. نباید بازی دیشب را با سال ۲۰۱۵ مقایسه کنید. آن بازی یک داستان ناراحت کننده است که باید فراموش کرد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی در ادامه اضافه کرد: بگذارید به سوال اولتان بازگردم و مساله را شفاف کنم. تنها مطلبی که اکنون می‌شود از آن مطمئن بود این است که شش ماه پیش فدراسیون تصمیم گرفت قرارداد من شش ماهه باشد. این یک واقعیت است. تصمیمی بود که گرفته شد و شفاف هم اعلام شد. در آن برهه احساساتم را با آقای تاج در میان گذاشتم ولی این خواسته و تصمیمی بود که از سوی فدراسیون و آقای تاج اتخاذ شد. مطلبی که آن زمان نمی‌دانستم  ولی اکنون با توضیحات تاج مطلع شده‌ام چیزی است که اگر آن زمان می‌دانستم هرگز قراردادم را تمدید نمی‌کردم. تاج این مطلب را از من پنهان کرده بود. آن مطلب این بود که ماندن من کاملا بر خلاف خواسته وزارت ورزش و جوانان بود. آقای تاج دستورات خاصی از وزیر ورزش و جوانان گرفته بود که قرارداد من را تمدید نکند. اگر این مطلب را آن زمان می‌دانستم هرگز نمی‌ماندم. نمی‌خواستم کاری بر خلاف میل آقای وزیر انجام دهم.

او ادامه‌ داد: آقای تاج چند بار به من گفت‌ دلیل این که وزارت از فدراسیون حمایت نمی‌کند این است که او به دستورات وزارت عمل نمی‌کند. برای من عقلانی نیست که ماندنم باعث لطمه خوردن تیم‌ ‌ملی یا فدراسیون شود. جناب آقای دکتر سلطانی‌فر به هر دلیلی برنامه یا گزینه‌های دیگری دارند. من از مربیانی نیستم که بخواهم مدام از سیستم تشکر کنم و جلویش خم شوم. همیشه اصول خودم را دارم. یک نقطه نظر هم دارم که آن هم این است که از زمانی که رهبر ایران آن پیام تبریک و تحسین تیم‌ ‌ملی را دادند، وزارت ورزش و جوانان از آن به بعد کاملا علیه من قرار گرفت. اکنون یک واقعیت وجود دارد و آن خواسته وزیر ورزش و جوانان است که نمی‌خواهد کی‌روش این جا باشد. هیچ وقت از تیم و بازیکنان حمایت نشد. تمام برنامه‌های آماده‌سازی ما لطمه خورد و به نظر من اگر این تفرقه‌ها و مسائل در فوتبال ایران به وجود آمده است مسئولیتش با ایشان است. اکنون تمام باشگاه‌ها گلایه دارند و فقط یک باشگاه است که گلایه ندارد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی ادامه‌ داد: چه شخصی از یکسری افراد و روزنامه‌ ها حمایت می‌کند؟ مثل آقای مسعودی و دیگران که همیشه به تیم‌ ‌ملی ضربه زده اند. چه شخص و اشخاصی این بی‌نظمی را در بحث انتقادهای دروغ و واهی ایجاد می‌کنند؟ این داستان‌های آقای الکساندر، آقای میک، داستان بازی دوستانه با آرژانتین، همه از طرف یک نفر بود اما چه کسی اجازه این کار را داده است؟ آن باشگاه و آن مربی تحت تسلط چه شخصی هستند. وقتی ما حتی مشکلات پایه‌ای داریم حتی در این حد که برخی مردم نگران هستند که غذا در سفره‌شان باشد این اجازه را به آنها می‌دهند که با پرواز فرست‌کلاس به ژاپن بروند و برگردند. هیچ دلیلی برای گمانه زنی وجود ندارد.

او ادامه‌ داد: ما تا پایان جام ملت‌های آسیا با قدرت ادامه خواهیم داد و برای هواداران فوتبال ایران می‌جنگیم ولی الان زمان آن است که افرادی که در دو سال گذشته روی وجاهت، شخصیت و احترام تیم‌ ‌ملی پا گذاشتند، مشخص شوند. آقای مسعودی آن داستان دروغ را درباره مربیان تیم‌ ‌ملی مطرح کرد و حالا چه کسی از او حمایت می‌کند؟ او هم به همان سیرک متصل است. چه کسی اجازه داد؟ فقط یک اسم. باز هم می‌گویم که آینده برای من همین امروز است. به تعهداتم با تیم‌ ‌ملی ایران بسیار پایبند هستم اما وقتی من را نمی‌خواهند دیگر متشکرم! اما حداقل باید از زبان من واقعیت را بشنوند.

انتهای پیام

دبیر خبر: محمدعلی ایزدی

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۰۱

فهمیده خیلی زود حذف میشن دست پیش گرفته

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۰۴

هر چه زودتر بری بهتر هست واقعا این اقای کی روش فکر میکنه کیه انشاا لله که زودتر بری کلمبیا به سلامت

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۱۵

کیروش حیفه بخدا. تازه به تیم ایران شخصیت جهانی داده یادمان نرفته روزهایی که چقدر زجر میکشیدیم برای صعود به جام جهانی چقدر مشکل داشتیم جلوی تیمهای حتی درجه دوم آسیا. ما الان تیمی داریم با شخصیت تیمی داریم که به جرات میتوان گفت هیچ تیمی تو دنیا دیگه مارو نمیتونه دست کم بگیره باور کنید کیروش به تیم شخصیت جهانی داده و رو برنامه کار میکنه دیگه ما متکی به تک ستاره نیستیم و کلی بازیکن سازی انجام داده به بازیکنها اعتماد به نفس داده و میشه گفت این تیم بهترین تیم تاریخ ایرانه که حتی آبروداری واسه آسیا تو جام جهانی کرد. یاشاسین ایران یاشاسین کیروش

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۴

دوست عزیز همه اینها درست .... مگر پرچم صلح نگفتند بالا تا آخر بازی‌ها! چرا در این زمان حساس این حرف‌ها زده شده؟؟ متاسفم

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۰:۱۵

ایشون خیلی بی‌ادب و بینزاکت تشریف دارن. بی احترامی به مردم شریف ایران و وزیر ورزش هیچ توجیحی‌ نداره.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۰:۲۷

شخصیت کیلویی چنده؟ به عنوان یک ایرانی این تیم ملی را نمی‌خواهم به نام تیم ملی به کام عده ای متاسفم آقای کی‌روش متوجه شده سفره‌اش داره در ایران جمع می‌شه این بازی را درآورده. استادی برای خودش. ایشان باید برود.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۱:۰۰

شخصیت جهانی؟!؟! این همه توهین به مردم کرده بعد می‌گید شخصیت

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۲۲

به نظر من آقای کیروش هیچ پبشنهادی بهتر از ایران و دلارها و یوروهای ایرانی ندارد. داستان سرای خوبی است.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۳۸

تو اینکه قریب به اتفاق برنامه و تصمیمات دولت برای مردم خروجی خوب و تاثیر گذاری نداشته شکی نیست که در امر ورزش هم نمونه بارز اون همین قضیه و سیاست بازی های ارگانهای دولتی در امر ورزشه ، دادن پاداش هم به نوعی فرار رو به جلو این وزارت خونه هستش ، تنها شانسی که داریم اینه که 23 بازیکن تیم ملی جان و دلشون و تمام توانشون رو برای تیم ملی و مربی اون میدن و خبری از لگد به ساک و پاس ندادن و باند بازی نیست

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۴۳

آقای کی روش میشه چند میلیون دلاری که تو این هشت سال به جیب زدید بردارید و برید. با بازی دیشب هم مشخص شد مثل همیشه هیچی تو چنته ندارید. نمی خواد از الان توجیه کنید. بفرمایید بیرون

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۳:۵۶

آقای کارلوس: وزیر ورزش تقصیر نداره که نتونستی عراق را ببری.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۴:۱۰

باز هم این آقا شروع کرد به غر زدن، حتی اگر می‌دانست که وزارت ورزش مخالف اوست باز هم میماند، کجا بهتر از اینجا با این همه حقوق و امکانات؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۴:۲۷

این واقعیت تیم های ملی در ایران است. نگاه غیر تخصصی و غیر حرفه ای همیشه بلای جان تیم های ملی بوده. متاسفم که کی روش را از دست دادیم. حالا جناب ایسنا بروید از کارشناسان حرفه ای خودتان دوباره دعوت کنید بیایند و اظهار نظر کنند . ماشالله کم هم نیستند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۹:۰۷

باز شما توهم ۴۰ میلیونی زدید.حتما ۴۰ میلیون دیگه هم استقلالی اند. الهی العفو ...

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۴:۴۰

کیروش تفرقه بینداز وحکومت کن . به چهل میلیون هوادار توهین کن. پولهای نجومی گفتی الان غصه نان مردم می خورید./.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۴:۵۲

با سلام. اینکه اقای کی روش یکی از با دانش ترین مربی های فوتبال دنیا است در ان شکی نیست. اینکه کی روش خدمات فراوانی به فوتبال ایران کرده قابل کتمان نیست. نقدی در جامعه معتبر است که حسنها و نقطه قوت های اشخاص در کنار نقص ها گفته شود. نزد ما ایرانی ها مثلی است که می گویند، چون حسنش را گفتی، عیبش نیز بگو. متاسفانه در بعضی از رسانه های داخلی، نقد های یکطرفه و جانبداری به سود اقای کی روش شده و کوچکترین اشاره ای به عیوب کی روش نشده. تحلیل های یکجانبه برای افراد، سم مهلک، و منجر به خود بزرگ بینی افراد می شود. تا جایی که ان افراد فقط و فقط نظر خود را در یک جامعه ارجح می داند ولاغیر. متاسفانه تحلیل های صرفا مثبت بعضی از قلم بدستان داخلی و بی اشاره به نکات منفی کلامی و خلقی اقای کی روش، باعث گردیده کی روش، اکنون درفوتبال کشور ما خود را قادر مطلق بداند و تمام گفته و خواسته های خود را بحق بداند و خواهان اجرای بی چون و چرای ان باشد و هیچ نقدی را بر خود نپذیرد. تبلیغ کاذب، کی روش را چنان بی پروا کرده که دیگر برای وزیر محترم ورزش و رئیس فدراسیون شاخ و شانه می کشد. فقط مثبت گفتن در باره کی روش، ایشان را دچار خود بزرگ بینی کرده تا جایی که اکنون در امارات تنها مربی است که از همه چیز ایراد می گیرد.تعریف و تمجید غیر متعارف چنان جناب کی روش را غره کرده که فکر می کند، می تواند بین مقام معظم رهبری و مقام های اجرایی ورزش فاصله بیاندازد.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۸:۴۰

هر کسی که به قدرت و پستی در این مملکت رسید، فقط پیگیر منافع خودش و هم حزبی‌های خودش رفت. اغلب ما منفی باف‌های قهاری هستیم. هر کسی فکر می‌کند فکر و عملش درست و بی نقص است. حواسمان باشد بعضی ها دنبال تجزیه هستند که کور خواندند!!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۴:۵۲

کیروش قالتاق هم فهمیده ... چی بگه...! میگه بعد تبریک رهبری، وزیر حمایتش را قطع کرد! عجب پدرسوخته ای این دیگه!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۵:۰۴

کی روش یه مربی خاص و با نظم و دیسیپلین حرفه ای هست. حیفه که از تیم ایران بره بیرون. البته جایگزینش معلومه! که اصلا در حد و اندازه کی روش نیست. اون فقط برای پرسپولیس خوبه و بس!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۸:۵۷

مطمئن باشید هیچکس به اندازه ما پرسپولیسی ها مخالف رفتن برانکو از تیم مون نیس. دوس نداریم 4 سال سروری مون به کل ایران از آبی گرفته تا زرد تموم بشه

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۵:۲۹

درد کیروش فقط پول یامفته! حیف دلارهای ملت فقیر ایران که ۸ ساله برای هیچ رفته تو جیب ایشان و خاک بر سر برخی خبرنگارای فوتبال که خودشونو برای چند دلار ناچیز کیروش فروختند و از او برای مردم بیخبر از همه جا،بت ساختند!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۶:۱۴

انشاا..‌به هر نحوی از شر این مربی مغرور خلاص بشیم حتی بقیمت نبردن جام

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۶:۱۵

آزاده‌ای مرد

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۶:۲۴

درود بر کی روش

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۶:۴۱

کیروش به پایان خط رسیده و باید بعد از جام ملت ها از ایران برود، وی به شان و شخصیت ایرانی ها توهین میکند

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۸

کچل کردید ما را با این شان و شخصیت، پاسپورت ایران در هیچ کشوری اعتبار ندارد، تنها اعتبار ما به فوتبال ملی است وبس.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۳:۳۵

خوشم میاد که کی‌روش یه تنه داره با تمام مافیایی فوتبال ایران می‌جنگه. تاریخ قضاوت خواهد کرد دوستان عزیز که کی‌روش چه مربی بزرگی بوده و هست.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۰:۰۲

کی‌روش به پایان خط نرسیده، بلکه این منتقدان وی و طرفدار فوتبال بی‌نظم و علی‌اصغری هستند که حسادت می‌کنند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۰:۰۳

بروبابا چی میخوای. چون که کلمبیا بهش تا شنبه مهلت دادند تا جواب قطعی بده، می‌خواد کاری کنه از ایران اوکی ماندن بگیره بخاطر دلارهای ایران خودش به آب و آتیش میزنه بیچاره هر کاری می‌کند تا نگهش دارند، تاج هم خودش نمی‌خواد می‌ندازه گردن وزیر، وقتی نمی‌خوان تقصیر وزیر و پرسپولیس و دیگران چیه؟مربیایی بزرگتر از تو زیادند با هزینه کمتر از تو که التماس می‌کنند بیان ایران، به‌سلامت برو.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۲:۲۵

اون که به شان ایرانی‌ها توهین می‌کنه برخی مسوولان هستند. واقعیت رو گفته.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۲:۳۶

این یارو کیروش ملت رو سر کیسه کرده

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۷:۳۵

افسوس و صد افسوس که چنین مربی بادانشی رو به‌خاطر کوته فکری از دست می‌دهیم و باز بر می‌گردیم به نقطه اول و هیچ. باز چند سال دور خود می‌چرخیم و هر بار بر بخت بد خود لعنت می‌فرستیم. خود کرده را تدبیر نیست.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۷:۳۹

حیف پول

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۸:۰۰

کسی رو که مردم دوسش دارن و تیم باهاش بهترین نتیجه‌ها رو گرفته باید نگهش دارن.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۸:۱۱

من با این که پرسپولیسی دو آتشه هستم با رفتن کی‌روش مخالفم اما با قرادادی محکم‌تر زیرا این آقا از نظر فنی به فوتبال ما خدمته زیادی کرده اما از نظر اخلاقی خیر. در ضمن برانکو به درد تیم ملی نمیخورد زیرا وقتی دست او برای رقبا رو میشه دیگر کاری از دستش برنمیاد مثل مایلی کهن. به خدا دختر من که 12 سال دارد تعویض‌های برانکو را پیش‌بینی می‌کنه.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۸:۱۲

مرد تو واقعا دیوانه هستی که تمام فوتبال دوستان این مملکت را با این حرف‌ها و کارهات خسته کردی و از فوتبال زده. این مردم دل خوشی‌هاشون تیم ملی بود که تو این دلخوشی را از مردم گرفت. برو هرجا که دوست داری بفرما.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۹:۱۷

بوقچی‌ها کی‌روش را گستاخ کرده‌اند. کی‌روش فتنه‌گر چرا باید به خود اجازه بدهد در امور فوتبالی یک کشور دخالت کند که به ایشان اصلا ارتباطی ندارد. در تمام دنیا شرح وظایف سرمربی مشخص است. در ایران باید یک‌نفر کی‌روش، را سر جایش بنشاند و درسی به او بدهند که دیگر هیچ وقت پایش را از گلیم خود درازتر نکند و به خودش اجازه ندهد به اموری که به وی ربطی ندارد دخالت کند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۴

هم وطن پرسته، تعصب داره، کاردان، موقیعت شناس در سیاست خارجی کمک است.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۰:۰۳

کی‌روش بزرگ‌ترین مربی فوتبالیست که تاکنون به ایران آمده ،اما خیلی‌ها خود را به خواب زده‌اند و پرت و پلا می‌گویند، چون به صرف آن‌هاست که فوتبال ایران بی‌وجود او اداره شود.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۰:۰۵

به‌نظر میاد دوستانی که این‌قدر پول پول می‌کنند از حقوق‌های مربیانی که در سطح کی‌روش نیستند و در کشورهای دیگر کار مشغولند اطلاعی ندارند. کدام مربی پولکی ایران را برای کار انتخاب میکند؟ کمی فکر کنید!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۰:۱۸

امیدوارم که یک مربی که مورد قبول "کارشناسان"، "پیشکسوتان" و متعصبین باشگاهی باشد سر کار بیاید تا دوباره شاهد بازیکن سالاری، سیلی زدن به بازیکن خودی در زمین و لگد زدن به کیف و بطری در کنار زمبن باشیم. خلایق هر چه لایق!

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۰:۵۵

کی‌روش بهترین مربی ایران بوده و خواهد بود. کی‌روش ماندگار خواهد ماند و وزیر سیاست‌زده بی‌اطلاع از ورزش خواهد ماند.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۱:۲۶

حمله بی سابقه چیه؟ راست گفته دیگه وزارت ورزش مخالف موندنشه،شما دارید به این بیچاره حمله می‌کنید.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۱:۴۵

حرف حق جواب نداره

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۲:۵۷

بیایید همون‌طور که گفته شد تا بعد جام صبر کنیم کی‌روش مرد فوق‌العاده‌ای. تو همه چیز مطمن باشید تا ندیده چیزکی و دست‌های پشت پرده‌ای، نگفته چیزهایی. بهتون قول میدم امسال ما قهرمان یا نایب قهرمان هستیم همون‌طور که کی‌روش حرف زده عمل میکنه اینو بدونید که کی‌روش الکی جوگیرحاشیه‌ها نمی‌شه.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۲:۵۸

با رفتن کی‌روش دوباره فوتبال ملی ایران به قهقرا خواهد رفت، بدرود مرد بزرگ کاردان و حرفه‌یی

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۳:۰۱

بابا از این کشور برو دیگه

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۳:۰۳

ای ول آقای کی‌روش

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۳:۲۳

دیگه تمامه ماجرا! بازی مقابل عراق محک خوبی بود. کی‌روش باید برود.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۲۳:۴۱

وقتی یکی به سیستم فاسد مملکت ما ایرادی می‌گیره همه دلسوزان مردم! به رویش شمشیر می‌کشن.. یه عده از مفت‌خورها هم میفتند پیش و شروع میکنن به ناسزا گفتن به منتقد بدبخت. جمع کنین این بساط مسخره تونو.. به پول مردم و مملکت دلتون میسوزه واقعا؟! همونی که فراووون تو جیب آقایون و آقازاده ها و.. ست؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۰:۴۲

کی‌روش هرچی پول گرفته با صعود به جام جهانی چند برابرش و به دست آوردیم. باید بمونه. یادمون نرفته مقابل بحرین و تیم‌های درجه سه آسیا استرس داشتیم.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۰:۵۲

به چه حقی به مردم ایران میگی گرسنه؟ کارتو بکن چرا توهین میکنی،

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۱:۴۸

حالا که می بینه قراردادش و ۴ ساله نبسته داره بازی می‌کنه که قراردادش ۴ ساله بشه. همش سیاسته.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۴:۰۴

سفر بخیر خوش اومدی فقط برو

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۶:۱۲

روح مبارزه طلبی ایشون ایرانیان و سربلند کرده. بزرگ مردان تاریخ فوتبال ایران فقط کی‌روش و بازیکنانش هستند والسلام. به امید قهرمانی این تیم خوب و دوست داشتنی...

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۰۷:۲۸

درود بر کی روش که حرف حق و راست رو می‌زنه. آقای خیابانی رفتار شما بسیار غیرحرفه‌ای بود. مردم بهتر از هر کس می‌فهمند چه خبره.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۵

این خیلی واضح هست که تیم ملی قدرت گرفته ولی احترام به مردم ایران شرط اصلی است.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۱:۳۹

بنده خدا دروغ نگفته حقیقت و گفته، چیز بدی هم نگفته شلوغش کردین، تیم ملی و ازین رو به اون رو کرده

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۲:۱۸

تمام تلاش آقای کی روش اینه که قبل از رویارویی با حریفان قدرتمند آسیایی از تیم اخراج شود و بعداً مدعی نتیجه و پولش باشد. لطفا اجازه دهید هرچه می خواهد بگوید و خودش مسوول نتایج خواهد بود. پرسپولیس با 10 بازیکن نایب قهرمان آسیا شد و ایشان می ترسد با بهترین نسل فوتبال ایران به نیمه نهایی هم نرسد

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۱۹:۲۵

کی‌روش فدات، گوش به این حرف‌ها نده، با سرعت بتاز، ما مردم ایران هیچ توهینی نشدیم.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۰:۵۸

همه حرفهای کی‌روش درباره حمایت از تیم چهارم پایتخت (پیروزی) درسته ولی چرا حالا به این موضوع اشاره کرد؟

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۸ ۲۱:۵۹

من یک پرسپولیسی دو آتیشه هستم، از درگیری کی‌روش و برانکو ناراحتم و حق رو به برانکو می‌دم، ولی برای کی‌روش کلاهم رو از سر بر می‌دارم. کی‌روش تیم ملی ایران رو ساخت. دمش گرم، هر چقدر هم پول گرفته نوش جونش.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۱۰:۴۱

درود بر کی‌روش. آقای کی‌روش فکر نکن که میری بلکه همیشه در قلب ما میمونی.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۲۹ ۱۴:۰۸

همه چیز در زمین مشخص میشه و شده.

avatar
۱۳۹۷-۱۰-۳۰ ۱۲:۵۴

برای آقای کی‌روش الان کجا هست که حقوق 30000 هزار دلاری در ماه بدهند؟ پس بهتره از فرار به جلو دست بردارند و با تمرکز هرچه تمام تر به کارشان برسند.