• دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 98062511913
  • منبع : روابط عمومی برنامه

معرفی اسامی بخشی از فیلم‌های جشنواره صنعتی

جشنواره صنعتی

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم وعکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های تبلیغات، پویانمایی و دانشجویی اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش فیلم پنجمین دوره از این جشنواره، در مجموع 670 اثر به دفتر جشنواره ارسال شد که از این تعداد 139 اثر در بخش مسابقه پذیرفته شده است.
در بخش پویانمایی از میان 80 اثر، 14 فیلم، در بخش تبلیغات از میان 120 اثر، 26 فیلم، و در بخش دانشجویی از میان 50 اثر، 13 فیلم به بخش مسابقه راه یافته‌اند.
فیلم‌های راه ‌یافته به بخش‌های پویانمایی، تبلیغات و دانشجویی به شرح زیر است:

فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش پویانمایی:
1. چرخش/ عابدین محمدی
2. مکتبخانه/ هادی امیری، بهروز پارسایی
3. حبسی/ احمد خوش نیت
4. آدرنالین/ محمدمهدی فکریان
5. خرید کالای ایرانی/ روزبه جهانگرد اهوازی
6. نقش زندگی/ احسان معصوم
7. سوزن بان/ مهدی خرمیان
8. سیم ششم/ بهرام عظیمی
9. چرخ دنده/ امید سیفی
10. اولین ها/ مهدی نقویان
11. مجتمع شهید مدرس/ علی نیکوکار
12. شیرین و فرهاد/ رحیم کریم زاده
13. انتخاب با خودمونه/ علی محمد خانیکی - مجتبی احسانی
14. جوهرِکار/ هادی امیری، بهروز پارسایی

فیلم‌های راه یافته به مسابقه  بخش فیلم‌های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ):
1. سرزمین رویایی/ میرعباس خسروی نژاد
2. پترو پارس/ ابوالفضل معماریان
3. سینا کارت/ مهدی افشار
4. مرز پرگهر/ محمد نجمی امامی
5. سرود ایران خودرو/ عباس صوفی - سعید بشیری
6. زمان آوران/ مصطفی شیری
7. بلوک زنی/ فرهاد درود گر
8. پردیس فناوری/ رضا عزیزی
9. دستاورد های پزشکی/ سید محمد اقامیری
10. رسن ریس/ مهدی باقری - محمود قانان
11. دانشگاه نوشیروان/ شیرزاد احمدی
12. فاز 13/ محمود ناظری
13. مس شهر بابک/ مهدی ماهان
14. 80سالگی/ تیزر تبلیغاتی بانک مسکن
15. مهرورزی/ رضا فرخ(طاهرخانی)
16. ایران20/ مهدی نقویان
17. همراه با آزاد رود/ مرجان شیرازی
18. بازار بزرگ/ رضا فرخ(طاهرخانی)
19. پی اس کو/ مهدی افشار
20. ایران آینده/ محسن کریمیان
21. گالستیان/ علی رزاقی
22. نردبان ها/ علی آمره ئ
23. تماشا/ رامتین فیروزیان
24. دلوار افزار/ مهدی موذنیان
25. تخمه ژاپنی/ محمدحسین موسوی
26. ویلفیکس/ مهدی باقری

فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش دانشجویی:
1. وهن آباد/ امیر صدقی
2. سرتیفیکیت/ سید صفی الله حسینی
3. ورسک/ مهدی کتابی
4. سرّاج/ محمد رضا دهستانی
5. چرخش/ عابدین محمدی
6. به احترام ایران/ مجتبی محمدی
7. گلستان، نگارستان ایران/ حامد وقاری
8. پرواز ایرانی/ صابر چهری
9. لوستر زمانی/ حسام خامنه زاده
10. زمان آوران/ مصطفی شیری
11. دست رنج/ ناصر ناصرپور
12. نفس نکش/ وحید بیات
13. ارزش پژوهش/ مجتبی محمدی

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه، در قالب مستند و مجموعه مستند متعاقبا اعلام خواهد شد.
پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی»،مهرماه سالجاری در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.