محمودرضا خاوري

کل اخبار:37
 • خاوری تا سال 2022 تحت تعقیب است + سند

  خاوری تا سال 2022 تحت تعقیب است + سند

  هفته گذشته بود که بار دیگر نامی آشنا به سرخط خبرهای کشور بازگشت و ادعا شد که نام محمودرضا خاوری، مدیرعامل فراری بانک ملی و از متهمان اختلاس 3000 میلیاردی در دولت قبل از لیست اعلان قرمز پلیس بین الملل پاک شده است؛ موضوعی که رییس اینترپل ناجا ضمن تکذیب آن به تشریح جزئیات این اعلان پرداخته است.

 • اعلان قرمز خاوری در سیستم اینترپل همچنان فعال است

  اعلان قرمز خاوری در سیستم اینترپل همچنان فعال است

  رییس اینترپل ناجا توضیحاتی را درباره وضعیت پیش آمده درمورد صدور اعلان قرمز برای محمود خاوری در سیستم اینترپل ارائه کرد.

 • خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

  خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

  در پی انتشار خبری مبنی بر خروج نام محمودرضا خاوری از لیست اینترپل (پلیس بین‌الملل)، سخنگوی ناجا توضیحاتی در این رابطه ارائه کرد.

 • حذف نام خاوری از لیست اینترپل

  نام محمودرضا خاوری مدیر عامل مستعفی و فراری بانک ملی از فهرست افراد تحت تعقیب در سایت اینترنتی پلیس بین الملل (اینترپل) حذف شده است.

 • دسته‌گل‌های دو محمود

  دسته‌گل‌های دو محمود

  قصه‌های «محمود» و تیمش همچنان ادامه دارد و تمام هم نمی‌شود. یک نشست خبری بهانه‌ای می‌شود که همه آن چه در دولت احمدی‌نژاد و ریاست محمود بهمنی بر بانک مرکزی بر اقتصاد ایران گذشته مرور شود. یکی، دو تا نبوده و چند روز پیش هم دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفته که پرونده محمود بهمنی در ماجرای تخلف‌های بابک زنجانی هنوز باز است.

 • وزیر دادگستری از احتمال معاوضه هما هودفر با محمدرضا خاوری اظهار بی‌اطلاعی کرد

  وزیر دادگستری از احتمال معاوضه هما هودفر با محمدرضا خاوری اظهار بی‌اطلاعی کرد

  به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه مراسم ختم برادرزاده اکبر ناطق نوری در پاسخ به این سوال که آیا قرار است هما هودفر با محمودرضا خاوری معاوضه شود، اظهار کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم و باید آن را از سخنگوی دستگاه قضا بپرسید.

 • مروری بر جنجالی‌ترین دادگاه‌های 22 سال اخیر

  پرونده‌ فیش‌های حقوقی و شایعه واگذاری املاک نجومی شاید بهانه خوبی باشد برای این که مروری داشته باشیم بر گذشته. کمی به این نگاه کنیم که هر سال چه پرونده‌هایی وجود داشت که ما با آنها سرگرم می‌شدیم و در تاکسی‌ها حوصله‌مان سر نمی‌رفت. پرونده‌هایی که یا اقتصادی بودند یا سیاسی. شاید بعضی‌های‌شان را به عمد یا غیر عمد جا انداخته‌ایم و برای‌شان جز یک تیتر حرفی برای گفتن نداشته‌ایم ولی آن پرونده‌های بحران‌ساز «موقعیت حساس کنونی» درست کن را با هم مروری می‌کنیم تا یادمان نرود چه بود و چه شد. یادمان نرود سرنوشت پرونده‌ها و دادگاه‌هایی را که هیچ‌کدام‌شان حال‌مان را خوب نکرد و چه بسا خراب‌تر هم کرد.