• سه‌شنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۶:۰۸
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 94031207481
  • خبرنگار : 71431

مرد میانسال در چال تعویض روغنی سوخت

مرد میانسال در چال تعویض روغنی سوخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ کارگر میانسال طی حریق در یک مغازه مکانیکی خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ کارگر میانسال طی حریق در یک مغازه مکانیکی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزییات این خبر گفت: درساعت 9:51 صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک مغازه مکانیکی از سوی آتش‌نشانان چهاردانگه به مرکز فرماندهی آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد و در پی آن با توجه به شدت حادثه، سه ایستگاه به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل اظهار کرد: پس از حضور آتش‌نشان در محل، مشاهده شد که حریق در یک مغازه مکانیکی در حدود 12 متر مربع رخ داده و علت آن نیز آتش‌گرفتن ناگهانی یک دستگاه وانت که بر چال تعویض روغنی قرارداشت، رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از حادثه دیدگان درون چال محبوس شده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کرده و پس از مدتی موفق به مهار و اطفای کامل شعله‌های آتش شدند.

ملکی ادامه داد: همچنین گروه دیگری از آتش‌نشانان نیز همزمان دو کارگر را که هر دو حدود 40 سال سن داشتند خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که پس از بررسی علائم حیاتی مشخص شد کارگری که درون چال بود، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه کارگر دوم نیز به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 10:22 به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام