• دوشنبه / ۲۷ آذر ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 96092715109
  • خبرنگار : 71468

انتخاب خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی بود

شهنازی: اصغر رحیمی کتبی انصراف نداده است

شهنازی: اصغر رحیمی کتبی انصراف نداده است

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت‌: انتخاب اعضای خبرگان ورزشی، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، شاهرخ شهنازی، دبیر کل  کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون سه گانه در باره اعتراضاتی که نسبت به انتخاب خبرگان ورزشی وجود داشت و این  که یک نفر از این افراد ورزشی نبوده است، بیان‌ کرد: انتخاب خبرگان ورزشی توسط هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفته است و اکنون من در مجمع فدراسیون سه گانه هستم و باید پاسخ سوالاتی در مورد این مجمع را بدهم.

شهنازی در مورد استعفای رحیمی از سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز، خاطر نشان کرد: او استعفا داده است، اما به صورت کتبی نبوده است و وضعیت در آینده مشخص خواهد شد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که انتخاب سعید آذری به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک این شائبه را به وجود آورده است که چون خود او رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان است، آذری را هم به عنوان نماینده باشگاه‌ها معرفی کرده است ، تاکید کرد : انتخاب سعید آذری هم، انتخاب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است.

شهنازی در مورد این که آیین‌نامه‌ انتخاباتی کمیته ملی المپیک چرا منتشر نمی‌شود، گفت‌: آیین‌نامه‌ را در یکی، دو روز آینده منتشر خواهیم کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، محمدرضا داورزنی، معاون ورزش  حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نیز اعلام کرد که فردا (سه‌شنبه) در مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود.

انتهای پیام