• سه‌شنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 96112413901
  • خبرنگار : 30054

مشارکت بانک رفاه در اجرای پروژه دانش‌بنیان ۵۰۰ میلیارد ریالی کیش

مشارکت بانک رفاه در اجرای پروژه دانش‌بنیان ۵۰۰ میلیارد ریالی کیش

بانک رفاه در راستای حمایت از اشتغال و تولید و هم‌راستا با شعار محوری سال ۱۳۹۶، در اجرای پروژه دانش‌بنیان ۵۰۰ میلیارد ریالی کیش مشارکت کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک رفاه، در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از کارخانه تولید پروتزهای اندامی در جراحی ارتوپدی و مغز و اعصاب که به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر و با حضور سورنا ستاری معان علمی و فناوری رییس‌جمهور و مسئولان این بانک برگزار شد، از مشارکت و حضور بانک رفاه در این طرح ملی قدردانی شد.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در آیین افتتاحیه این پروژه، طی سخنانی اظهارداشت: حرکت مناطق آزاد به سمت اجرای طرح‌های زیرساختی، دانش‌بنیان و دارای ظرفیت صادراتی، هدف مهمی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود. مناطق آزاد بستر بسیار مفیدی برای صادرات فراهم ساخته و لازم است مدیران مناطق آزاد هم به آن توجه داشته باشند.

با راه‌اندازی این مجموعه تولیدی برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال فراهم شده است.

تولید انواع ایمپلنت‌های درون استخوانی با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا از جمله مهم‌ترین اهداف این شرکت تولیدی است.

این واحد تولیدی با اتکا به توان داخلی علاوه بر تامین نیاز داخلی از خروج سالیانه ۱۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می‌کند.

انتهای پیام