• چهارشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۷
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 97021910347
  • منبع : نمایندگی گلستان

دیدار رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با نماینده ولی‌فقیه در گلستان

دیدار استاندارد و ولی‌فقیه

ایسنا/گلستان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با نماینده ولی‌فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار گزارش مختصری از برنامه و فعالیت‌های این سازمان برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و موفقیت‌های سازمان ملی استاندارد در چند سال گذشته ارائه کرد.

مهندس «پیروزبخت» تصریح کرد: سازمان ملی استاندارد برای تدوین و اجرای استانداردهای حلال بر اساس قانون سازمان ملی استاندارد گام‌های بلندی برداشته است.

نماینده ولی فقیه در گلستان نیز در این دیدار گفت: استاندارد از یک منظر در مفاهیم مترادف است با «احکام و اتقان» و احکام و اتقان یعنی محکم کاری کردن، کاری را استوار و دقیق انجام دادن و از منظر دیگر استاندارد را می‌توان با مفهوم «عافیت» تعبیر کرد، چون عافیت در مفاهیم دینی به معنای بی‌عیب و نقص بودن است.

آیت الله «سید کاظم نور مفیدی» در خصوص استانداردهای حلال در حوزه گردشگری، اظهار کرد: ما باید امکانات گردشگری و ورود جهانگردان را با توجه به احکام اسلام و محدودیت های خودمان گسترش دهیم.

وی با اشاره به انتخاب زنان به‌عنوان مدیران ارشد، یادآورشد: من از رئیس‌جمهور تشکر می‌کنم که زنان را به‌عنوان مدیران ارشد بر می‌گزیند. حکومت ما حکومتی مهدوی است و در روایات آمده است که شماری از یاران امام زمان هنگام ظهور از زن‌ها هستند. پس انتخاب زن‌ها در دولت به‌عنوان مدیر قابل تقدیر و مطابق با رفتار حکومت مهدوی است.

انتهای پیام