• دوشنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۷
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97091205578
  • خبرنگار : 71580

رئیس فدراسیون اسکی خبر داد

اعزام اسکی‌بازان ایران به چهارمسابقه جهانی/ میزبانی از مسابقات جوانان آسیا در اسفند 98

اعزام اسکی‌بازان ایران به چهارمسابقه جهانی/ میزبانی از مسابقات جوانان آسیا در اسفند 98

سید عبدی افتخاری خبر داد در اسفند ماه سال آینده ایران میزبان رقابت‌های اسکی جوانان آسیا خواهد بود.

رییس فدراسیون اسکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برنامه‌ و اردوهای پیش روی اسکی بازان در فصل پیش رو، اظهار کرد: برای سال جاری چهار اعزام برون مرزی برای قهرمانی جهان در رشته‌های آلپاین و صحرا نوردی خواهیم داشت که دو مورد در رده بزرگسالان و دو مورد در رده جوانان است. خوشبختانه اردوهای تیم‌ ‌ملی به موقع و از سه ماه پیش شروع شد و تمرینات روی برف نیز از دو هفته‌ قبل نیز آغاز شده است. همچنین تیم‌ ‌ملی اسنوبرد نیز به تازگی تمریناتش را آغاز کرده است.

وی درباره  وضعیت پیست‌ها و این که آیا بازدیدی صورت گرفته است، گفت‌: امیدوارم بر خلاف سال گذشته امسال بارندگی ها خوب باشد و هوا گرم نشود. به صورت مرتب نیز از پیست‌ها بازدید به عمل آورده ایم. در حال‌ حاضر پیست توچال آماده استفاده توسط اسکی بازان است ولی پیست دیزین هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده است. همچنین از قله پیست دربندسر نیز در حال‌ حاضر می‌توان استفاده کرد. بقیه پیست ها نیز تا اواخر هفته‌ آینده افتتاح خواهند شد.

افتخاری درباره تغییرات  زیاد مربیان در رشته‌های مختلف در چند ماه گذشته، گفت‌: این روال طبیعی کار است. بعضی از مربیان  خودشان استعفا دادند اما در چند مورد صلاح بود تا این افراد در پست های دیگری خدمت کنند.

سید عبدی افتخاری در پایان، گفت‌: در سال جاری میزبانی  نداریم ، اما در اسفند ماه سال آینده میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا هستیم.

انتهای پیام