• سه‌شنبه / ۲۰ آذر ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97091909695
  • خبرنگار : 71572

واکنش فغان‌پور به شکایت "انحلال فدراسیون فوتبال"

واکنش فغان‌پور به شکایت "انحلال فدراسیون فوتبال"

در حالی که یک وکیل دادگستری با شکایت از فدراسیون فوتبال درخواست انحلال این فدراسیون را کرده است، مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال طرح این درخواست را بلاارجاع می‌داند.

صفی‌الله فغان‌پور، مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکایت یک وکیل دادگستری با موضوع انحلال فدراسیون فوتبال اظهار کرد: به نظر می‌رسد که طرح چنین شکایتی جایگاهی در دادگاه‌های عمومی ندارد. من در جریان تصمیم احتمالی قاضی نیستم اما به نظرم چنین شکایتی وجاهت ندارد.

او افزود: فدراسیون فوتبال غیرقابل ابطال است. آن‌ها می‌خواهند چه چیز فدراسیون فوتبال را ابطال کنند؟ این امکان وجود دارد که دادگاه تصمیم بگیرد که موضوع غیرقابل رسیدگی است و رد دعوا را صادر کند. در کل بعید می‌دانم چنین موضوعی قابل رسیدگی باشد.

به گزارش ایسنا، وحید ملکی، وکیل پایه یک دادگستری، مردادماه سال جاری با طرح دادخواستی علیه فدراسیون فوتبال به اساسنامه فدراسیون فوتبال ایراد گرفت و خواستار انحلال این فدراسیون شد. 

جلسه رسیدگی به این پرونده روز گذشته (دوشنبه 19 آذر) در شعبه 55 دادگاه عمومی تهران برگزار شد. البته در این جلسه علیرغم ابلاغ قانون وقت دادرسی به فدراسیون، نماینده‌ یا وکیلی از طرف فدراسیون فوتبال در این جلسه حضور پیدا نکرد.

انتهای پیام