• یکشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۳۹
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 97102312166
  • منبع : نمایندگی فارس

اعتراض دانشجویان شیرازی به خصوصی‌سازی رشته‌های پزشکی

اعتراض دانشجویان شیرازی به خصوصی‌سازی رشته‌های پزشکی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور مقابل ساختمان مدیریت این دانشگاه، با طرح خصوصی سازی رشته‌های پزشکی اعتراض کردند.

به گزارش ایسنا، عصر روز گذشته شنبه 22 دیماه، جمع زیادی از دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در محوطه مقابل ساختمان مدیریت این دانشگاه، نسبت به اجرای آئین نامه بازنگری موضوع خصوصی سازی رشته‌های پزشکی، اعتراض کردند.

علی بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در جمع معترضین، با اشاره به بررسی این طرح در سطح کلان ملی، از پیگیری با وزارت بهداشت و انعکاس دیدگاه های دانشجویان در این زمینه خبر داد .

وی که به همراه منصور کشفی مشاور رئیس و کورش عزیزی، معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی شیراز در جمع معترضین حاضر شده بود، با تاکید بر اهمیت موضوع آموزش پزشکی و تاثیر مستقیم آن بر سلامت جامعه، ضرورت توجه جدی به ارتقای سطح آموزش در رشته‌های علوم پزشکی و جلوگیری از ایجاد بسترهای تضعیف آن را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایسنا و برابر اعلام روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، سعید نمکی، سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی مکاتبه‌ای با معاون آموزشی آن وزارتخانه، خواستار رسیدگی به این موضوع شده است.


انتهای پیام