• پنجشنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۷ / ۰۷:۰۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97102614588
  • خبرنگار : 71617

پیش بازی هفته نوزدهم لیگ دسته یک

جدال دست نشان و بگوویچ در میدان بالای جدول لیگ یک

مس کرمان گل گهر سیرجان لیگ آزادگان لیگ یک

هفته نوزدهم لیگ دسته یک با برگزاری بازی مهم بین دو تیم مس کرمان و گل‌گهر سیرجان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا،   هفته نوزدهم لیگ دسته یک با برگزاری ۸ بازی انجام خواهد شد. در مهم‌ترین بازی،   مس کرمان مقابل گل‌گهر سیرجان به میدان می‌رود. این بازی در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار خواهد شد. آمار این دو تیم در بازی‌هایی که سه سال اخیر انجام داده‌اند به نفع گل‌گهر سیرجان بوده و از هفت بازی انجام شده سه بازی را گل‌گهر پیروز شده، سه بازی به تساوی انجامیده است و یک بازی هم با برتری مس کرمان به پایان رسیده است.

گل‌گهر در بازی نیم فصل موفق شد مس را دو بر یک شکست دهد و شاگردان دست‌نشان در این بازی به دنبال جبران این شکست هستند چون در صورت پیروزی در این بازی خانگی، می‌توانند شرایط خود را در جدول که درحال حاضر با ۲۹ امتیاز در رده سوم قرار دارد، بهتر کنند و به گل‌گهر سیرجان که با ۳۳ امتیاز در رده دوم حضور دارد، خود را نزدیک کنند.

در بازی مهم دیگر امروز، نود ارومیه با سرخ‌پوشان پاکدشت مسابقه خواهد داد. این دو تیم تازه وارد در لیگ یک شرایط متفاوتی دارند و نماینده پاکدشت در صدر جدول حضور دارد و شاگردان وحید بیاتلو با ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد. نود ارومیه در بازی نیم‌فصل خود مقابل این تیم شکست شش بر صفر سنگینی تجربه کرده است و برای جبران این نتیجه سنگین پا به میدان می‌گذارد.

برنامه هفته نوزدهم لیگ دسته یک به شرح زیر است:

پنج‌شنبه ۲۷ آذر

آلومینوم اراک – فجر سپاسی ساعت ۱۴:۰۰

مس کرمان – گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۰۰

نود ارومیه – سرخ‌پوشان پاکدشت ساعت ۱۴:۰۰

کارون اروند خرمشهر – مس رفسنجان ساعت ۱۴:۰۰

شاهین شهرداری بوشهر – بادران تهران ساعت ۱۴:۰۰

قشقایی شیراز – ملوان ساعت ۱۴:۰۰

گل ریحان البرز – شهرداری ماهشهر ساعت ۱۴:۰۰

انتهای پیام