• سه‌شنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۱:۲۴
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97110100587
  • خبرنگار : 71552

سناریو ادامه دار مربی سپیده توکلی

دبیر فدراسیون: با ربانی قرارداد بستیم/ توکلی: خبر ندارم!

ملی پوشان رشته دومیدانی

دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید که با ربانی برای مربیگری سپیده توکلی قرارداد بسته است.

به گزارش ایسنا، در حالی هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی می‌گوید که فدراسیون با محسن ربانی برای مربیگری سپیده توکلی قرارداد بسته که خود توکلی از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کند.

هاشم صیامی به ایسنا گفت که مهسا میزاطبیبی و سپیده توکلی با محسن ربانی تمرین می کنند. وی در پاسخ به این سوال که ربانی پیش تر به دلیل نپذیرفتن شرایط قرارداد، مربیگری توکلی را نپذیرفته بود، گفت: نه مشکلی وجود ندارد با او قرارداد بستیم. این خبرها داغ است. فدراسیون با ربانی برای مربیگیری توکلی قرارداد بسته است.

سپیده توکلی اما در گفت و گو با ایسنا در مورد این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: شاید این موضوع اخیراً نهایی شده است. من در این مورد خبری ندارم.

چندی پیش سپیده توکلی پرنده پرش ارتفاع ایران از نداشتن اصلی ترین نیاز خود یعنی مربی گلایه کرد. او نداشتن مربی تخصصی را دغدغه بزرگی عنوان کرد و گفت که فدراسیون در عقد قرارداد با ربانی مربی پیشین او تعجیلی ندارد. در حالی که محسن ربانی مربی پیشین سپیده توکلی گفته بود که سر مباحث مالی با فدراسیون مالی به توافق نرسیده است، نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی در اظهار نظری متفاوت گفت ربانی تمایلی به کار کردن با سپیده توکلی ندارد.

انتهای پیام