• دوشنبه / ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۹
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 97112211336
  • منبع : نمایندگی خراسان رضوی

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

قاضی‌زاده: مردم با اتحاد خود پایه‌های تحریم‌های ظالمانه را خواهند شکست

احسان قاضی زاده هاشمی

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با اتحاد خود پایه‌های تحریم‌های ظالمانه را خواهند شکست و نماد این اتحاد و انسجام نیز راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه «تمام اقشار برای ایجاد همبستگی، اتحاد و وفاق ملی حضور پرشکوهی در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند»، اظهار کرد: بزرگ‌ترین راه برای پاسخ جدی به آمریکایی‌ها و هم‌پیمانان او، اتحاد و انسجام ملی و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است و مردم بار دیگر حماسه جدیدی را خلق کردند.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه «مردم انقلاب را متعلق به خود می‌دانند و پای آن ایستادند»، عنوان کرد: شما مشاهده کردید مشکلات اقتصادی، ناکارآمدی‌ها و نارسایی‌هایی که حتی در بین عده‌ای از مسئولان مشاهده می‌کنند، خللی در اراده مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ایجاد نکرده است.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حل معضلات و مشکلات اقتصادی با وفاق و اتحاد مردم حل خواهد شد. مردم با اتحاد خود پایه‌های تحریم‌های ظالمانه را خواهند شکست و نماد این اتحاد و انسجام نیز راهپیمایی ۲۲ بهمن است.


انتهای پیام