• شنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۹:۴۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97120401923
  • خبرنگار : 71518

مرزبان: نمی‌گذارم نفت مسجد سلیمان لیگ یکی شود/ پرسپولیس فرصتی نداشت

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می‌گوید اجازه نمی‌دهد این تیم به لیگ یک سقوط کند.

به گزارش ایسنا، علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: ابتدا می‌خواهم از کسانی که به تمیزی ورزشگاه و انجام اینگونه کارها اهمیت می‌دهند تشکر کنم. امیدوارم هر چیزی که در وطن ما رخ می‌دهد را به عنوان خانواده خودمان نگاه کنیم. ما کاری به دیگران نداشته باشیم و فقط به وطن خودمان فکر کنیم. ما می‌توانیم این وطن را تمیز نگه داریم.

وی ادامه داد: درباره بازی باید بگویم که یک بازی بسیار قوی را انجام دادیم و پرسپولیس فرصت چندانی برای باز کردن دروازه ما نداشت. در حالی که ما چند فرصت خوب گلزنی به دست آوردیم. خوشحالم که توانستیم بازی را اینگونه اداره کنیم. ما باید دروازه حریف را باز می‌کردیم و شرایط‌مان به‌گونه‌ای بود که می‌توانستیم این کار را انجام بدهیم. طبیعتاً دوست داشتم سه امتیاز را می‌گرفتیم.

وی ادامه داد: در یک صحنه حس می‌کنم پنالتی رخ داد البته نمی‌دانم دقیقاً چه اتفاقی رخ داده است. متأسفانه کسانی که از روز اول مخالف حضور من در این تیم بودند و می‌خواستند مربی خودشان را بیاورند و حتی تهدید کردند که به تیم کمک نمی‌کنند آرزو داشتند که ما این بازی را ببازیم اما الان از عملکرد ما تعجب کرده‌اند. من واقعاً نمی‌دانم این دوستان چه ارتباطی با سازمان داخلی تیم ما دارند و ما را آرام نمی‌گذارند و صبح تا شب به دنبال دسیسه و توطئه هستند تا ضد تیم من عمل کنند. اعتماد من به همه از بین می‌رود. تنها کسانی که سعی می‌کنند به تیم کمک کنند اعضای هیأت مدیره هستند.

مرزبان در ادامه اضافه کرد: متأسفانه اعضای هیأت مدیره هم دستشان به جایی نمی‌رسد. از کسانی که می‌گفتند حمایت می‌کنیم فقط دروغ‌های بزرگ دیدیم. واقعاً برایم جای سوال است که چطور ممکن است مملکتی با نفت و گاز نفت مسجد سلیمان اداره شود اما مردم این شهر سودی از آن نبرند. از پول نفت و گاز این شهر خیلی از باشگاه‌ها درآمد میلیاردی دارند اما برای این شهر حتی یک جاده نمی‌سازند. واقعاً سخت است کیفیت زندگی مردم را بالا ببرند. کسانی که به فکر این مسائل نیستند خیانت بزرگی به مردم این شهر می‌کنند. ما طی چند ماه اخیر هیچ دریافتی‌ای نداشته‌ایم.

او ادامه داد: گاهی اوقات از جیب خودم برخی هزینه‌ها را پرداخت می‌کنم و حتی برخی دوستان هم از جیب خودشان خرج می‌کنند. شاید سخت باشد اما امروز هشت میلیون تومان پول نداشتیم تا پول خروج از استان بازیکنانمان را بدهیم و از او استفاده کنیم. برخی که مسجدسلیمانی هستند تیشه به ریشه تیم می‌زنند. این واقعیتی است که این روزها می‌گذرد.

وی ادامه داد: من به این آقایان این پیام را می‌دهم که اگر مشکل شما مرزبان است و نمی‌خواهید به خاطر این موضوع کمک کنید مرد باشید و صادقانه بگویید اما به مردم خودتان خیانت نکنید و قول الکی به کسی ندهید. تا همین امروز من جز دروغ هیچ چیز نشنیدم و حرف‌هایی که هیچ‌گونه سندیتی ندارد را مطرح می‌کنند. ما تا به الان نزدیک به یک و نیم میلیارد هم بدهی داریم که هر پولی به باشگاه بیاید اول باید آن پول‌ها را بدهیم. جالب است بدانید اگر اعضای هیأت مدیره از چک شخصی خود هزینه نمی‌کردند صلا نمی‌توانستیم لیگ را آغاز کنیم. الان هم که به موعد پرداخت چک‌ها رسیده‌ایم باید ببینیم مسئولان استانی چکار می‌کنند. برخی عزیزان از زندگی خود مایع می‌گذارند اما برخی دوستان با سیاستی که در پیش گرفته‌اند می‌خواهند این تیم را به سقوط سوق دهند. باز هم به شما می‌گویم تا زمانی که من اینجا باشم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر می‌ماند. مطمئن باشید نمی‌گذارم تیم سقوط کند چون اجازه نمی‌دهم سیاسی‌کاران که به دنبال اهداف شخصی خودشان هستند به این مردم خیانت کنند. چون این کارها برایشان ساده است. آنها نمی‌خواهند که تیمشان در لیگ برتر بماند. اگر آنها به خودشان می‌گویند که اهل مسجد سلیمان هستند و ادعا می‌کنند که برای مردم کار می‌کنند خائنین بزرگی هستند. این مساله را خود مردم اینجا باید بدانند که من واقعاً نمی‌توانم در چشم بازیکنانم نگاه کنم. دوست دارم بروید و ببینید بازیکنان در چه خوابگاهی بازی می‌کنند. ما یک ریال به آنها پرداختی نداشته‌ایم.

مرزبان اضافه کرد: ما زمین تمرین نداریم بلکه یک ورزشگاه داریم که در آن بازی می‌کنیم و هر چه هست در آن اتفاق می‌افتد. باشگاه ما اصلاً تیم‌های پایه ندارد اما بهتر است بدانید مردم مسجد سلیمان مشکلات زیادی دارند. این مردم احتیاج به توجه دارند و آنها لیاقت این را دارند که به عنوان انسان دیده شوند نه اینکه پول مردم را بردارند و جای دیگر خرج کنند. خیلی‌ها دوست دارند که این تیم در لیگ یک باشد چون این موضوع برایشان راحت‌تر است. من اجازه نمی‌دهم این تیم به لیگ یک سقوط کند حتی اگر از تمام زندگی خودم بگذرم و هر چقدر لازم باشد خودم پول به این تیم تزریق می‌کنم و نمی‌گذارم این تیم سقوط کند. آقایان این موضوع را بدانند اگر این موضوع را ادامه بدهند رسوایی‌اش برای خودشان است.

در ادامه این نشست خبری خبرنگاران به نشانه احترام برای علیرضا مرزبان دست زدند.

مرزبان همچنین گفت: ما احتیاج به چهار برد داریم که این چهار برد به ماندن ما کمک کند. اما باید بدانید که ما مشکلات زیادی داریم و تا به الان هم هیچ بازی دوستانه‌ای انجام نداده‌ایم. این بازی‌ها که در لیگ انجام داده‌ایم به نوعی بازی دوستانه است تا ما آماده شویم. بازی قبلی‌مان را باید می‌بردیم و در خارج از خانه برابر فولاد نباید شکست می‌خوردیم. امروز هم شانس گل صددرصدی داشتیم و تیم برتر میدان بودیم. اما من از شما می‌پرسم که اگر به شما چهار ماه حقوق ندهند باز هم سر کار می‌آیید؟

انتهای پیام