• دوشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۷
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 97122714270
  • منبع : نمایندگی کردستان

استاندار کردستان در گفتگو با ایسنا:

تغییرات در پست‌های مدیریتی بر اساس عملکرد انجام می‌شود

تغییرات در پست‌های مدیریتی بر اساس عملکرد انجام می‌شود

ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: تغییرات در پست‌های مدیریتی امری طبیعی است و هر مدیری بر اساس عملکرد خود جابجا می‌شود.

بهمن مرادنیا در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: ورزش استان کردستان در سال جاری عملکرد مطلوبی داشته است و این مهم جای تشکر و قدردانی دارد.

وی ضمن اشاره به اینکه ورزشکاران کردستانی پتانسیل‌های خوبی در راستای قهرمانی دارند، عنوان کرد: دستگاه ورزش و جوانان با توجه به عملکرد مثبتی که داشته توانسته است جایگاه خود در را در کشور ارتقا بخشد.

استاندار کردستان در ادامه افزود: در سال جاری خوشبختانه توانسته‌ایم قهرمانی‌های خوبی، از جمله در رشته‌های بسکتبال، والیبال و زورخانه‌ای داشته باشیم که این مهم نشانه‌گر توسعه ورزش در استان است.

مرادنیا با اشاره به اینکه هنوز اعتبارات سال 98 در خصوص ورزش و جوانان مشخص نیست، گفت: امیدواریم در سال آینده شاهد رشد و قهرمانی ورزشکاران این دیار در محافل ملی و بین‌المللی باشیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ایسنا، مبنی بر اینکه آیا در سال آینده شاهد تغییر و تحول در بدنه مدیریتی ورزش و جوانان هستیم، یادآور شد: تغییرات در پست‌های مدیریتی امری طبیعی است و هر مدیری بر اساس ارزیابی‌های عملکرد خود جابجا می‌شود.

استاندار کردستان، با اشاره به اینکه مردم نباید به شایعات تغییر در پست‌های مدیریتی توجه کنند، افزود: اداره ورزش و جوانان استان کردستان از جمله دستگاه‌هایی است که عملکرد آن مثبت بوده و در این مدت توانسته است افتخارات قابل توجهی را کسب کند.

مرادنیا در ادامه ذکر کرد: مجموعه سالن 6000 نفری 22 گولان سنندج نیز در حال آماده سازی است که امیدواریم تا آخر بهار سال آینده به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا، سالن اجتماعات ورزش و جوانان استان کردستان که مدرن‌ترین سالن استان است با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان و با حضور استاندار کردستان امروز 27 اسفند ماه افتتاح و جلسه شورای برنامه‌ریزی توسعه استان با حضور مسئولان در آن برگزار شد.

انتهای پیام