• شنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۵
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 98022111014
  • خبرنگار : 71431

دستگیری ۳مرد در حال تکه تکه کردن پراید

طرح جمع آوری اوراق فروشی های میدان شوش

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری سارقان قوی هیکل در حال اوراق کردن یک خودروی سواری خبر داد.

سرهنگ چنگیز ایدون در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: مأموران گشت کلانتری ۱۶۰ خزانه حوالی ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که مشاهده کردند در یکی از خیابان‌های فرعی و کم تردد، سه مرد قوی هیکل از یک دستگاه خودرو پراید پیاده شده و اقدام به تکه تکه کردن یک دستگاه خودروی سواری پراید دیگر کردند.

وی با بیان اینکه با مشاهده این اقدام بلافاصله عوامل عملیات کلانتری خزانه نیز به محل حاضر شدند، گفت: در عملیاتی پلیس این سه نفر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که در بازجویی‌هایی اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو سواری و اوراق کردن آن اعتراف کردند.

ایدون ادامه داد: این افراد در اعترافات خود مدعی شدند که پس از سرقت سواری پراید، قصد داشتند تا قطعات و تکه‌های مختلف آن را به فروش برسانند که دستگیر شدند.

رئیس کلانتری ۱۶۰ خرانه با اشاره به بررسی سوابق متهمان دستگیر شده، گفت: این افراد بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند و یکی از آنها دارای سابقه دستگیری بود و دو نفر دیگر فاقد سابقه کیفری بودند.

ایدون با اشاره به ۹ تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، خاطرنشان کرد: این افراد به همراه خودرو مسروقه مکشوفه به دادسرا معرفی شدند تا با حکم قضائی نسبت به کشف دیگر جرایم احتمالی و نیز رسیدگی به جرمشان اقدام شود.

انتهای پیام