• دوشنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۵
  • دسته‌بندی: انجمن های علمی
  • کد خبر: 98031306116
  • خبرنگار : 99999

نشست "انجمن‌های علمی دانشجویی؛ ظرفیت‌ها و الزامات پویایی" برگزار شد

نشست انجمن‌های علمی دانشجویی ظرفیت‌ها و الزامات پویایی دانشگاه علامه

نشست "انجمن‌های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی" با حضور دانشجویان، استادان و مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش «باشگاه دانشجویان» ایسنا، در این نشست علاوه بر دانشجویان و اعضای جدید شوراهای مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی، دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر اردشیر منصوری، مشاور دفتر سیاست‌گذاری فرهنگی وزارت علوم، دکتر وحید شالچی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر حمیدرضا علومی یزدی معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر محمد امیرپناهی، مدیر فرهنگی دانشگاه و جمعی از رؤسای دانشکده‌ها و استادان مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی نیز حضور داشتند.

در ابتدای برنامه دکتر اردشیر منصوری مشاور دفتر سیاست گذاری فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ارائه توضیحاتی پیرامون ظرفیت‌ها و الزامات پویایی انجمن‌های علمی دانشجویی پرداختند و در ادامه دکتر امیرپناهی گزارشی از فعالیت‌های سال گذشته انجمن‌های علمی دانشجویی برای حاضران بیان کرد.

در خاتمه حدود ۳۰ نفر از دانشجویان به صورت شفاهی مطالبات، خواسته‌ها، دغدغه‌ها و سوال‌های خود را در جمع دانشجویان بیان کردند که دکتر سلیمی، دکتر شالچی و دکتر علومی یزدی به ارائه پاسخ در این خصوص پرداختند.

این جلسه ۵ خرداد در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد و بیش از چهار ساعت به طول انجامید. همچنین به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی، ادامه پرسش و پاسخ دانشجویان با مسئولان دانشگاه و وزارت علوم همزمان با صرف افطاری انجام شد.

انتهای پیام