• شنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ / ۲۰:۵۲
  • دسته‌بندی: پژوهش
  • کد خبر: 98031807674
  • منبع : دانشگاه تربیت مدرس

فراخوان دانشگاه تربیت مدرس برای انتخاب کتاب سال در هفته پژوهش

دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهش‌وفناوری دانشگاه تربیت مدرس، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه در هفته پژوهش فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، معاونت پژوهش‌وفناوری دانشگاه تربیت مدرس در راستای اجرای سیاست‌های پژوهشی و به‌منظور تشویق اعضای هیأت علمی جهت تألیف و ترجمه کتاب‌های علمی- تخصصی مورد استفاده در دوره تحصیلات تکمیلی، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس در هفته پژوهش سال جاری فراخوان داد.

بر اساس فراخوان اعلام شده، اعضای هیأت علمی برای شرکت در انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس باید آثار تألیفی، تصنیفی و ترجمه‌ای خود را حداکثر تا تاریخ ۳۱ تیرماه سال جاری به انتشارات این دانشگاه ارسال کنند.

ارسال دو نسخه از کتاب که برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ منتشر شده باشد، حداقل یکی از صاحبان اثر باید عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس باشد و نام وی با عنوان «عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس» بر روی جلد یا صفحه شناسنامه کتاب درج شده باشد، کتاب‌های تألیف و ترجمه شده باید شرایط مندرج در آیین‌نامه پذیرش کتاب‌های تألیف و ترجمه‌ای دانشگاه (که در نشانی اینترنتی pub.modares.ac.ir آمده است) را داشته باشند، کپی صفحات عنوان، شناسنامه، فهرست و دو فصل از متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای ارسال شود، از جمله شرایط شرکت در کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌تلفن‌های ۸۲۸۸۳۰۳۲ – ۸۲۸۸۳۷۵۴ تماس بگیرند.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، کتاب‌هایی که اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در نگارش فصل یا فصولی از آن مشارکت داشته‌اند نیز بررسی می‌شود.

انتهای پیام