• چهارشنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۱
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 98032210220
  • منبع : نمایندگی قزوین

توقیف 4 میلیاردی مشتقات روغنی خارجی قاچاق در شهرستان البرز

توقیف 4 میلیاردی مشتقات روغنی خارجی قاچاق در شهرستان البرز

ایسنا/قزوین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 2000 قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق و دستگیری یک نفر در این خصوص در شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ مهدی حاجیان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تشدید اقدامات مراقبتی لازم در محورهای مواصلاتی استان با استفاده از کلیه امکانات در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان البرز قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش و اقدام هوشمندانه مأموران یک دستگاه کامیونت «ایسوزو» شناسایی و توقیف شد که در بازرسی از خودروی توقیفی 2892 قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق مورداستفاده در رنگ‌آمیزی اتومبیل کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این‌که متهم برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی کالای قاچاق کشف‌شده را بالغ‌بر 4 میلیارد ریال عنوان کردند.

حاجیان در پایان تصریح کرد: از آنجایی‌که قاچاق باعث ایجاد اختلال در امنیت نظام اقتصادی کشور می‌شود نیروی انتظامی همچنان از تمام قابلیت‌های خود برای مبارزه با این پدیده استفاده و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال خواهد کرد.

انتهای پیام