• یکشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۶
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 98040201038
  • منبع : نمایندگی گلستان

اعلام اسامی مجرمین ۴ پرونده اخلال در نظام اقتصادی در گلستان

اعلام اسامی مجرمین ۴ پرونده اخلال در نظام اقتصادی در گلستان

ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان مجرمین ۴ پرونده اخلال در نظام اقتصادی در استان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، هادی هاشمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اسامی با بیان اینکه حکم این افراد تا امروز قطعی شده است، اظهار کرد: پرونده اول ۱۹ شاکی در خصوص انتقال مال به غیر چندین آپارتمان به ارزش بیش از یک میلیارد تومان بوده که در این پرونده "یاسر شیخ" به ۱۰ سال حبس و ۱۰۰ میلیون تومان جزای نقدی و رد مال و "سیدحسین شفائی تنکابنی " به ۵ سال حبس و ۳۰ میلیون تومان و رد مال به شاکی محکوم شدند.

وی افزود: شاکی پرونده دوم پست بانک است که در این پرونده "غلام خامسی" به اتهام اختلاس ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به ۹ سال حبس، رد مال، دو برابر میزان اختلاس جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.

هاشمیان ادامه داد: شاکی پرونده دیگر بانک مسکن و تعدادی از مشتریان بانک مسکن است که در این پرونده "عبدالله هلاکو" به اتهام اختلاس ۱۳۸ میلیون تومان به ۵ حال حبس تعزیری، انفصال دائم از خدمات دولتی و دو برابر میزان اختلاس جزای نقدی محکوم شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: شاکی پرونده چهارم بانک سپه است که در این پرونده "حمیدرضا سجادی" به جرم جعل امضا و اختلاس و میزان خسارت ناشی از جرم ۱۸۰ میلیون تومان به ۷ و نیم سال حبس تعزیری و انفصال دائم از خدمات دولتی، رد مال و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.


انتهای پیام