• جمعه / ۲۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۳
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98042110854
  • خبرنگار : 71506

یونیورسیاد ۲۰۱۹ - ناپل

احمدی و ناظمی یونیورسیاد را با ناک اوت حریفان شروع کردند/ حذف ناهید کیانی

احمدی و ناظمی یونیورسیاد را با ناک اوت حریفان شروع کردند/ حذف ناهید کیانی

بانوی تکواندوکار ایران با قبول شکست برابر نماینده چین تایپه در دور نخست از رقابت‌های یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا کنار رفت اما دو تکواندوکار دیگر کار خود را با برد آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از ایتالیا، در چهارمین روز از مسابقات تکواندوی سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا، ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم برابر "پو یا سو" از چین تایپه با نتیجه ۱۳ بر ۱۲ شکست خورد و از صعود به دور یک هشتم نهایی این رقابت‌ها بازماند.

سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم در دور نخست استراحت داشت، سپس در مرحله یک شانزدهم نهایی به روی شیاپ چانگ رفت و عبدالله الغود از عربستان را ناک اوت کرد و به یک هشتم نهایی رسید.

عرفان ناظمی نیز در وزن ۷۸- کیلوگرم در اولین مبارزه و در مرحله یک شانزدهم نهایی، آنجیال از اسلواکی را در ابتدای راند دوم ناک اوت کرد و به یک هشتم نهایی رسید.

تکواندو در بخش مبارزه توسط میرهاشم حسینی، آرمین هادی پور و امیرمحمد بخشی صاحب سه مدال طلا و توسط ملیکا میرحسینی یک مدال برنز برای کاروان ایران به ارمغان آورده است.


هدایت تیم مردان برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سرمربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان مربی است. سرمربیگری تیم زنان نیز برعهده «مهرو کمرانی» به عنوان سرمربی می‌باشد.
این مسابقات ۲G می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام