• چهارشنبه / ۲۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۹
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 98042613779
  • منبع : نمایندگی خراسان جنوبی

مشکل عمده هنرمندان بشرویه چیست؟

جاجیم

ایسنا/خراسان جنوبی یک هنرمند از شهرستان بشرویه گفت: بازاریابی، یکی از مشکلات عمده هنرمندان است که می‌طلبد با حمایت مسئولان توجه ویژه‌ای به این امر شود.

پروین مرموزیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: چندین سال است که به همراه فرزندانم در حوزه جاجیم فعالیت دارم و محصولات بسیاری تهیه می‌کنم.

وی با بیان اینکه با استفاده از پارچه جاجیم دستبافت، صنایع دستی از جمله لباس، کفش، کیف و رومیزی تهیه می‌کنم، افزود: فعالیت هنری تاثیر بسزایی در زندگیم داشته و آرامش روحی و روانی را به من هدیه داده است.

این هنرمند بیان کرد: در سال‌های گذشته جزو عشایر بوده و در صحرا زندگی می‌کردیم که با حمایت‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توانستیم این هنر را توسعه دهیم.

مرموزیان ادامه داد: اوایل آغاز این حرفه، میزان فروش بسیار کم بود، اما به مرور با حمایت‌های میراث فرهنگی، محصولات فروش خوبی پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بازاریابی یکی از مشکلات عمده هنرمندان استان است، خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان برای حضور در نمایشگاه های مختلف، هنرمندان را حمایت کنند چراکه هزینه حضور در این نمایشگاه‌ها زیاد بوده و هنرمندان نمی‌توانند با این فروش کم، از عهده هزینه‌ها برآیند.

انتهای پیام