• جمعه / ۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۸
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98060100167
  • خبرنگار : 90047

کمانداران در مسابقات جهانی بدون مدال ماندند/ تیم میکس کامپوند چهارم شد

کمانداران در مسابقات جهانی بدون مدال ماندند/ تیم میکس کامپوند چهارم شد

تیمهای ملی تیروکمان جوانان و نوجوانان در حالی در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا نتایج ضعیفی گرفتند که مسوولان تیروکمان امید به کسب مدال در این مسابقات داشتند.

به گزارش ایسنا، تیمهای ملی تیروکمان جوانان و نوجوانان در حالی با ۱۰ کماندار در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا حضور پیدا کردند که مسوولان تیروکمان پیش از اعزام این تیم امید به کسب مدال داشتند.

در حالی که برخلاف انتظارات اکثر کمانداران ریکرو و کامپوند در دور اول و دوم حذفی با شکست برابر‌ جهانی از راهیابی به مرحله بعد بازماندند، تنها دانیال حیدرزاده در کامپوند جوانان و تیم میکس کامپوند جوانان توانستند به جمع هشت کماندار و هشت تیم برتر جهان راه پیدا کنند که البته دانیال حیدرزاده نیز در مرحله یک چهارم نهایی برابر کماندار آمریکایی پس از تساوی ۱۴۴ بر ۱۴۴ در تیر طلایی شکست خورد و از راهیابی به نیمه نهایی بازماند.
تیم میکس کامپوند نیز با ترکیب گیسا بایبوردی و دانیال حیدرزاده در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۵۵ بر ۱۴۸ برابر تیم ترکیه به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۵۳ مقابل آمریکا به پیروزی رسید و حریف هند در نیمه‌نهایی شد.
 در مرحله نیمه نهایی تیم ایران با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۵۱ مغلوب هند شد و از صعود به فینال بازماند. در دیدار رده بندی نیز تیم ایران با نتیجه ۱۵۸  بر ۱۵۶  مغلوب نروژ شد و با کسب مقام چهارمی، به مدال نرسید.
تیم ایران با ترکیب نیلوفر علیپور و رضا شبانی ریکرو نوجوانان، گیسا بایبوردی و دانیال حیدرزاده کامپوند جوانان، آرمین پاکزاد و امیر محمد قربان زاده کامپوند نوجوانان، امیر یزدانی، امیر علی شیر غلامی، پارسا زمانی نژاد و نگار رجبی ریکرو جوانان در مسابقات حضور داشتند و هدایت تیم را بهزاد پاکزاد و زهرا شعبانی بر عهده داشتند.

به گزارش ایسنا، در دوره گذشته این رقابتها تیم ایران به یک مدال برنز در کامپوند توسط گیسا بایبوردی و سهمیه المپیک جوانان دست یافت اما امسال دست کمانداران به مدال نرسید.
انتهای پیام