• سه‌شنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۰
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98061206126
  • منبع : وزارت بهداشت و درمان

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی دانشجویان پس از ۱۰ سال اصلاح و ابلاغ شد

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی دانشجویان پس از ۱۰ سال اصلاح و ابلاغ شد

«شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان» که بر اساس آئین‌نامه شورای انضباطی دانشجویان، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی تنظیم شده است با امضای وزرای بهداشت و علوم و از طریق معاونان فرهنگی و دانشجویی این دو وزارتخانه به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش ایسنا، «شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان» که بر اساس آئین‌نامه شورای انضباطی دانشجویان مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی تنظیم شده است، با امضای دکتر نمکی و دکتر غلامی وزرای بهداشت و علوم و توسط دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

در اصلاح شیوه‌نامه انضباطی قبلی(مصوب سال ۱۳۸۸) و تنظیم شیوه نامه انضباطی جدید؛ اصرار بر «حفظ حقوق دانشجو» بوده است و این شیوه‌نامه نسبت به ۱۰ سال قبل به‌روز تر شده و در تنظیم و اصلاح آن تلاش شده است تا حد ممکن حقوق دانشجویان به عنوان عنصر اصلی حیات دانشگاه محترم شمرده شود.

فایل پی‌دی‌اف شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی دانشجویان در قسمت قوانین و مقررات پایگاه خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دسترس است، همچنین با کلیک اینجا قابل مشاهده است.

به گزارش مفدا، شرح کامل تغییرات ایجاد شده در شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

انتهای پیام