• چهارشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۸
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 98061306821
  • خبرنگار : 71460

علی عدنان: شرایط سختی داریم ولی برای رسیدن به جام جهانی تلاش می‌کنیم

علی عدنان: شرایط سختی داریم ولی برای رسیدن به جام جهانی تلاش می‌کنیم

مدافع باتجربه عراقی‌ها می‌گوید این تیم کار سختی برای رسیدن به جام جهانی دارد ولی از هیچ تلاشی برای رسیدن به این هدف دریغ نخواهند کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از socceriraq، تیم ملی فوتبال عراق جدی ترین رقیب ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است که باید فردا در اولین دیدار خود در این رقابت‌ها در زمین بحرین به میدان برود. این دو تیم در فینال غرب آسیا که به میزبانی عراق برگزار شد برابر هم قرار گرفتند که عراق در حالی که خیلی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت شکست خورد و اخباری از برکناری کاتانچ از تیم ملی فوتبال عراق به گوش رسید ولی این مربی در نهایت روی نیمکت عراقی‌ها باقی ماند.

علی عدنان مدافع باتجربه عراقی ها که سابقه بازی در سری A ایتالیا را در کارنامه دارد و اکنون عضو وایت‌کپس آمریکا است درباره شرایط شیرها (لقب عراق) قبل از اولین بازی در انتخابی جام جهانی گفت:‌ کار سختی برای رسیدن به جام جهانی داریم. تیم‌هایی هستند که سال‌ها در کنار هم بازی کردند و ما از این تیم‌ها عقب هستیم. تمام برنامه ریزی ما اشتباه و غلط بوده است. مسئولان فدراسیون فوتبال عراق باید این اشتباهات را رفع کنند، اگر قصد داریم به جام جهانی برسیم. یک هفته تا زمان شروع بازی‌ها هنوز پرواز تیم مشخص نشده است و هیچ چیزی برای بازیکنان رزرو نشده است. معلوم نبود فدراسیون چه بلیت‌هایی برای من و جاستین مریم گرفته است. دو روز است که فهمیدیم مربی تیم چه کسی است و سرمربی تغییر نکرده است. ما برای مردم عراق بازی می‌کنیم تا آنها را خوشحال کنیم ولی با این بی برنامگی فدراسیون ما نمی‌توانیم به جایی برسیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ما در این دوره برخلاف دوره‌های قبل در خانه بازی می‌کنیم و می‌توانیم از حمایت هواداران برخوردار باشیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم در این شرایط بتوانیم به جام جهانی برسیم. همه باید تلاش کنند تا بتوانیم بهترین میزبانی ممکن را در بصره از تیم‌های مهمان داشته باشیم تا تصور خوبی از عراقی‌ها برای دیگران ایجاد کنیم. امیدوارم هواداران نیز در این بازی‌های خانگی در بصره ما را تنها نگذارند.

انتهای پیام