• شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۹:۱۷
  • دسته‌بندی: آموزش
  • کد خبر: 98061608407
  • منبع : دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رییس دانشکده داروسازی دانشگاه خبر داد

راه‌اندازی داروخانه مدل و اتاق آزمون‌های آنلاین بزودی در علوم پزشکی مشهد

داروخانه هلال احمر

رییس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به برنامه‌های دانشکده در راستای آغاز سال تحصیلی جدید گفت: بهره‌برداری از داروخانه مدل و برنامه‌ریزی جهت راه‌اندازی اتاق آزمون‌های آنلاین در ترم جاری برخی از برنامه‌های دانشکده در شروع سال تحصیلی جدید به شمار می‌رود.

به گزارش ایسنا، دکتر بیژن ملائکه در خصوص برنامه‌های دانشکده در راستای آغاز سال تحصیلی جدید خاطر نشان کرد: تکثیر و در اختیار قرار دادن کتابچه آموزشی برای آشنایی کامل دانشجویان جدیدالورود با دانشکده، گروه‌های آموزشی، آزمایشگاه‌ها، شرکتهای دانش‌بنیان، دستاوردها و افتخارات دانشکده و ... یکی از برنامه‌های دانشکده برای شروع سال تحصیلی جدید است.

وی افزود: برگزاری جلسه توجیهی برای دانشجویان جدیدالورود با حضور معاونین آموزشی، پژوهشی، دانشجویی فرهنگی، تحصیلات تکمیلی، مسئول اساتید مشاور و ریاست اداره آموزش در بدو ورود انجام می‌شود.

 دکتر ملائکه به بررسی نیازهای آموزشی و تجهیزات آموزشی قبل از شروع ترم اشاره و بیان کرد: برنامه‌ریزی جهت راه‌اندازی اتاق آزمون‌های آنلاین در ترم جاری و برنامه‌ریزی جهت تجهیز کلاس برای تهیه محتوای آموزش مجازی از دیگر برنامه‌های دانشکده است.

رییس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دیگر برنامه های دانشکده در راستای شروع سال تحصیلی جدید اشاره و تصریح کرد: بهره برداری از داروخانه مدل و برگزاری کارگاه های آموزشی در این داروخانه با همکاری اساتید دانشکده، انجمن داروسازان خراسان رضوی و صنایع داروسازی استان از دیگر برنامه هاست.

وی همچنین اظهار کرد: بازدید از یکی از کارخانه‌های داروسازی توسط اساتید و دانشجویان، همچنین بازدید گروهی دانشجویان از مراکز طب سنتی در تهران و بازدید از مجموعه آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت از دیگر برنامه‌های سال تحصیلی جدید است.

انتهای پیام