• شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۶
  • دسته‌بندی: دین و اندیشه
  • کد خبر: 98062310684
  • خبرنگار : 71461

دعوت از چهره برجسته ملی پاکستان برای حضور در کنفراس وحدت

مختاری

حجت‌الاسلام والمسلمین مختاری ـ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ـ در جریان سفر به کشور پاکستان با لیاقت بلوچ ـ نایب رئیس جماعت اسلامی پاکستان ـ در شهر لاهور دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از دانشگاه مذاهب اسلامی، در این دیدار لیاقت بلوچ ضمن استقبال از ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی به بیان خاطرات خود از دیدارهایی پرداخت که با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری داشت.

وی با اشاره به سابقه دیدار خود از دانشگاه مذاهب اسلامی، افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی یک دانشگاه ویژه و ممتاز است. امروز همه ما به چنین دانشگاهی نیاز داریم. در دوره‌ای که دشمن به اختلافات دامن می‌زند باید چنین دانشگاهی باشد که از چالش‌ها و مشکلات بکاهد.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین مختاری ـ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ـ نیز از لیاقت بلوچ برای حضور در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به صورت رسمی از طرف آیت الله اراکی ـ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ـ دعوت کرد که مورد استقبال وی قرار گرفت و آمادگی خود را برای حضور در این کنفرانس اعلام کرد.

لیاقت بلوچ، نایب رئیس جماعت اسلامی پاکستان و چندین دوره نماینده پارلمان این کشور بوده و ریاست دانشگاه پنجاب را نیز بر عهده داشته و از چهره‌های برجسته ملی پاکستان است.

انتهای پیام