• شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۱
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98062310830
  • منبع : دانشگاه علامه طباطبایی

بهره‌برداری از ۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه با حضور وزیر علوم

بهره‌برداری از ۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه با حضور وزیر علوم

همزمان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه علامه طباطبایی، ۴ پروژه جدید در این دانشگاه به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا، در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، فردا یکشنبه 24 شهریورماه با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ۴ پروژه جدید سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در پردیسس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی افتتاح خواهد شد.

این پروژه‌ها شامل ساختمان دانشکده الهیات و معارف اسلامی، آزمایشگاه علوم شناختی و پژوهشهای بینارشته ای علوم زیستی در حوزه‌های علوم انسانی، ساختمان شماره دو مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی و سامانه پژوهشی «به پژوه» است.

با افتتاح این پروژه‌ها که در محل پردیس دهکده المپیک دانشگاه قرار دارند، دانشکده الهیات و معارف اسلامی دارای ساختنمانی مستقل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، دومین مرکز رشد و نوآوری دانشگاه، آزمایشگاه علوم شناختی به عنوان نخستین واحد پژوهش‌های علوم زیستی بین‌رشته‌ای در حوزه‌های علوم انسانی و نیز رونمایی از سامانه پژوهشی «به پژوه» که از طریق آن نشر الکترونیکی انواع منابع اطلاعاتی و خدمات کتابخانه‌های دانشگاهی و نیز مدیریت منابع اطلاعاتی امکان‌پذیر خواهد بود، به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام