• سه‌شنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98062612310
  • منبع : وزارت ورزش و جوانان

احمدی: برنامه‌ فدراسیون‌ها نباید فقط معطوف ورزش قهرمانی شود

عبدالحمید احمدی

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با یک حرکت و برنامه همگانی در فدراسیون‌های ورزشی می‌توان تعداد ورزشکاران سازمان یافته و تحت پوشش فدراسیون‌ها را به ۱۵ میلیون نفر رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، سید عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت در نشست مشترک نواب رییس بانوان فدراسیون‌های ورزشی به برخورداری فدراسیون‌ها از برنامه ورزش همگانی تاکید و اظهار کرد: با یک حرکت و برنامه همگانی در فدراسیون‌های ورزشی می‌توان تعداد ورزشکاران سازمان یافته و تحت پوشش فدراسیون‌ها را به ۱۵ میلیون نفر رساند.

او با اشاره به اهمیت ورزش همگانی برای ارتقای سطح سلامتی جامعه تصریح کرد: هر چند که نمی‌توان اهمیت افتخارآفرینی و مدال آوری را که در اثر توجه به ورزش قهرمانی رقم می‌خورد، کتمان کرد اما فدراسیون‌ها نباید از برنامه‌های فرهنگی هم غفلت کنند چرا که میزان مشارکت عمومی برای ارتقای سطح سلامتی جامعه مهم است.

احمدی اهمیت حجاب و عفاف، توجه به مراقبت ورزشکاران در استفاده درست از فضای مجازی، برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت ورزشکاران در اردوها و پوشش اسلامی ورزشکاران را در عرصه فرهنگی ورزش بسیار مهم برشمرد و ابراز امیدواری کرد: جامعه ورزش در مسیر رشد و تعالی به اهداف خود دست یابد.

انتهای پیام