• سه‌شنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۶
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98062612744
  • منبع : نمایندگی کهگیلویه و بویراحمد

دستگیری سارق مسلح تلفن همراه در گچساران ‌

دستگیری سارق مسلح تلفن همراه در گچساران ‌

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد ‌فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارق مسلح تلفن همراه با اعتراف به ۳۵ فقره سرقت در شهرستان گچساران دستگیر شد.

‌به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار مهدی انصاری افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه در سطح شهرستان گچساران و با توجه به حساسیت موضوع و اینکه سارق با یک دستگاه خودرو به صورت مسلحانه اقدام به سرقت می کرد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان با همکاری مأموران کلانتری ۱۲شهرستان کهگیلویه ضمن هماهنگی با مرجع قضایی پس از چند روز کار اطلاعاتی و گشت های نامحسوس سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه به همراه یک دستگاه خودرو دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به ۳۵ فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

انصاری عنوان کرد: شهروندان ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب دوربین در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


انتهای پیام