• پنجشنبه / ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۳
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 98062816611
  • منبع : نمایندگی قم

دیدار رییس کمیته امداد کشور با آیت الله حسینی بوشهری

دیدار رییس کمیته امداد کشور با آیت الله حسینی بوشهری

ایسنا/قم نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: پیوست فرهنگی در اجرای برنامه‌های کمیته امداد بسیار مهم است، اگر تمام مشکلات مالی و معیشتی مددجویان مرتفع شود ولی به مسائل فرهنگی توجه نشود، اثرگذاری لازم و مفید را نخواهد داشت.

‌به گزارش ‌ایسنا‌‌، آیت الله حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار سیدمرتضی بختیاری رییس کمیته امداد کشور عنوان کرد: کمیته امداد در تمام نقاط کشور تاثیرگذار و نقش آفرین است و با اجرای برنامه‌های مناسب می‌تواند اثرگذاری مثبت داشته باشد.


وی افزود: افرادی که تحت پوشش کمیته امداد هستند باید نمونه و نقش آفرین باشند و دانش آموزان، دانشجویان و طلابی که تحت پوشش هستند باید بهترین افراد در همان بخش باشند و این نیاز به اجرای برنامه‌های فرهنگی مناسب از سوی کمیته امداد دارد.

نایب رییس جامعه مدرسین بیان کرد: پیوست فرهنگی در اجرای برنامه‌های کمیته امداد بسیار مهم است، اگر تمام مشکلات مالی و معیشتی مددجویان مرتفع شود ولی به مسائل فرهنگی توجه نشود، اثرگذاری لازم و مفید را نخواهد داشت.

وی ادامه داد: حوزه علمیه آمادگی کامل برای همکاری با کمیته امداد را دارد و هر زمانی که کمیته امداد از حوزه علمیه کمک خواسته، در حد توان یاری شده است تا برنامه‌ها به شکل مطلوب اجرایی شود.

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: کمیته امداد با درایت امام خمینی تشکیل شد و هرچه زمان می‌گذرد متوجه اهمیت این تدبیر می‌شویم و کمیته امداد همواره در شرایط سخت مدد رسان نیازمندان بوده است.

وی اضافه کرد: اقدامات و نحوه عملکرد کمیته امداد در کل کشور باید الگویی برای دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور باشد تا در کشور شاهد نتایج مناسب و پیشرفت باشیم.


انتهای پیام