• پنجشنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۵
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 98071813831
  • خبرنگار : 50049

آغاز رقابت بیش از ۳۸۰۰ مهندس گلستانی برای دریافت پروانه اشتغال

آغاز رقابت بیش از ۳۸۰۰ مهندس گلستانی برای دریافت پروانه اشتغال

ایسنا/گلستان مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از آغاز رقابت ۳۸۰۸ نفر از شرکت کنندگان ورود به حرفه مهندسی در استان گلستان از صبح امروز برای دریافت پروانه اشتغال خبرداد.

به گزارش ایسنا، حسین محبوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزمون ورود به حرفه مهندسان امروز پنجشنبه ۱۸ مهرماه در دو نوبت از ساعت ۹ الی ۱۲ در رشته های عمران(نظارت)، معماری(نظارت)، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری در بخش مهندسان برگزار و آزمون عصر آن هم از ساعت ۱۵ الی ۱۷:۳۰ در رشته های معماری (اجرا)، عمران(اجرا)، مکانیک(نظارت) و برق (نظارت) برگزار می شود.

وی افزود: صبح جمعه ۱۹ مهر ماه هم از ساعت ۹ الی ۱۳ در رشته های عمران (محاسبات)، مکانیک و برق(طراحی) در بخش مهندسان و همچنین آزمون طراحی معماری از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر برگزار خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان خاطرنشان کرد: آزمون در دو حوزه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گنبد برگزار می شود.

محبوبی خاطرنشان کرد: با برگزاری این دوره از آزمون ورود به حرفه مهندسان، پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته های عمران، معماری، برق، مکانیک و نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک در پایه ۳ به قبول شدگان اعطا می شود.

انتهای پیام