• شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۵
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 98072014645
  • خبرنگار : 50130

در راستای خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی:

14دستگاه اتوبوس و خودرو آتش نشانی از سنندج به مرز خسروی اعزام شدند

اربعین حسینی

ایسنا/کردستان با هدف خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی 12 دستگاه اتوبوس و دو دستگاه خودرو آتش نشانی به مرز خسروی اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، سهیل فضل وزیری با هدف خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی نسبت به اعزام چندین دستگاه خودرو به مرز خسروی اقدام کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی دو دستگاه خودرو سبک و سنگین آتش نشانی به مرز خسروی اعزام شدند.

سهیل فضل وزیری گفت: همراه این خودرو چهار آتش نشان هم به این مرز اعزام شدند و تا پایان مراسم اربعین در مرز خسروی مستقر هستند.

وی هم گفت: این سازمان تمهیدات ویژه ای در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران حسینی در نظر گرفته است.

وی از اعزام 12 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی و ارائه خدمات به زائرین در سنندج به مرز خسروی خبر داد و خاطرنشان کرد: این تعداد اتوبوس جهت جابجایی زائران اربعین حسینی  به مرز خسروی اعزام و به زائران خدمت رسانی می کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج همچنین خاطرنشان کرد: علاوه بر 12 دستگاه اتوبوس یک دستگاه خودرو سواری شامل اکیپ بازرسی و تعمیرگاه سیار نیز به مرز خسروی اعزام می شود.

جمشید نژاد تصریح کرد: این اتوبوس ها در مرز خسروی در اختیار اتحادیه اتوبوس رانی قرار گرفته تا با برنامه ریزی های صورت گرفته نسبت به جابجایی زائران اربعین اقدام کنند.