• یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۸
  • دسته‌بندی: پژوهش
  • کد خبر: 98072115840
  • منبع : مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت منتشر کرد

فراخوان ارسال رساله‌ و پایان‌نامه

فراخوان ارسال رساله‌ و پایان‌نامه

نهمین فراخوان برای انتخاب رساله‌ و پایان‌نامه‌ برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این مرکز با هدف تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، همزمان با برگزاری نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، از رساله‌ و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری با اهدای جوایز نقدی قدردانی می‌کند.

بر این اساس از آن دسته از دانش‌آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آن‌ها در زمینه پیشرفت بوده در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸ دفاع شده است و تمایل دارند رساله یا پایان‌نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ارزیابی شود، تقاضا می‌شود از طریق سامانه، به نشانی http://olgou.ir ثبت‌نام و آمادگی خویش را اعلام کنند.

رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری اولیه پذیرش می‌شوند، در نمایشگاه روز برگزاری کنفرانس، در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار خواهند گرفت.

همچنین از نویسندگان رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری نهایی به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاری کنفرانس با اهدای جوایز نقدی قدردانی می‌شود.

طبق اعلام دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آخرین مهلت ارسال اطلاعات‌ پایان‌نامه‌ و رساله، ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است.

انتهای پیام