• دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۲
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 98072216894
  • خبرنگار : 50024

رئیس دانشگاه علمی-کاربردی البرز:

علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز می‌تواند قطب رشته‌های فرهنگ و هنر باشد

آراسته

ایسنا/البرز رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی می‌تواند به قطب رشته‌های فرهنگ و هنر دانشگاه‌های استان تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، پیمان آراسته امروز دوشنبه ۲۲ مهرماه در مراسم بهره برداری از طرح توسعه مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج اظهار کرد: تکمیل فاز اول توسعه این دانشگاه گامی در راستای ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی این مرکز به مهارت آموزان استان است.

وی ادامه داد: با توسعه فیزیکی این مجموعه، شاهد تغییر در کیفیت آموزش مهارتی و ارتقای دانش مهارت آموزانی خواهیم بود که مرکز جهاد دانشگاهی را برای تحصیلات تکمیلی انتخاب کرده‌اند.

وی با اشاره به برخی مشکلاتی که جهاد دانشگاهی برای توسعه مرکز علمی-کاربردی خود با آن درگیر بود، توضیح داد: فرایند اخذ مجوز برای توسعه این مرکز زمان زیادی گرفت و همین عملیات ساخت و ساز را به تعویق انداخت.

این مسئول توضیح داد: علی رغم مشکلات پیش آمده جهاد دانشگاهی موفق شد طبق تعهد و زمانبدی اعلام شده، عملیات توسعه مرکز علمی کاربردی خود را به پایان برساند.

آراسته با اشاره به ظرفیت مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی در آموزش علاقه مندان رشته‌های هنری گفت: این مرکز این ظرفیت را دارد که به مرور زمان به قطب رشته‌های فرهنگ و هنر استان تبدیل شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز افزود: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برای جذب برخی رشته‌ها با محدودیت‌هایی مواجه است و امیدواریم با رفع آنها شاهد افزایش کد رشته‌های این مرکز باشیم.

انتهای پیام