• چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۶
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98072418033
  • خبرنگار : 50216

اعزام تیم درمانی و محموله 150 میلیونی دارو از یزد به کربلا

بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

ایسنا/یزد رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی یزد با اشاره به اعزام ۴۴ نفر از کادر درمانی موکب وابسته به دانشگاه علوم پزشکی یزد و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان به کربلا، گفت: بیش از ۱۵۰ میلیون تومان دارو نیز برای نیازهای زائران اربعین حسینی به عراق ارسال شده است.

به گزارش ایسنا، دکتر «جواد قادری اردکانی» از اعزام ۴۴ نفر از کادر درمانی «موکب حضرت علی ابن موسی رضا(ع)» به کربلای معلی خبر داد و اظهار کرد: این کاروان که وابسته به دانشگاه علوم پزشکی یزد و سازمان بسیج جامعه پزشکی است شامل ۲۰ نفر پزشک عمومی و متخصص، ۲۲ نفر پرستار و تعدادی کارشناس داروخانه و فیزیوتراپیست است.

وی افزود: این تیم درمانی از دیروز سه شنبه ۲۳ مهر تا روز بعد از اربعین یعنی یکشنبه ۲۸ مهر به مدت شش روز در شهر کربلا مقابل «سید جوده» عمود ۱۴۰۵ مستقر و خدمتگزار زائران هستند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی یزد با بیان این که بیش از ۱۵۰ میلیون تومان دارو نیز برای زائران حسینی ارسال شده است، تصریح کرد: هر ساله بحث پیاده روی اربعین شور بیشتری پیدا می‌کند و یکی از مشکلات و نیازهای افراد به خاطر جمعیت زیاد، نیازهای درمانی زائران است و در ادامه نیز شاهد اعزام تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشکی به عراق خواهیم بود.

انتهای پیام