• چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۳
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 98072418039
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

از سهل انگاری کادر پزشکی تا سقوط بیمار؛

ارسال پرونده رسیدگی به فوت بیمار بندرعباسی به واحد نظارت بر درمان

بیمارستان

ایسنا/هرمزگان هم‌زمان با حادثه سقوط بیمار از  تخت در اتاق عمل بیمارستان شهید محمدی و فوت بیمار دستور رسیدگی به پرونده این بیمار و بررسی علت حادثه به‌فوریت در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) صبح امروز در جمع خبرنگاران در این خصوص، اظهار کرد: پس از بررسی انجام‌شده مشخص شد که عمل جراحی بیمار با موفقیت انجام شد و بیمار جهت مراقبت‌های بعد از عمل به اتاق ریکاوری انتقال داده‌شده بود.

دکتر محمد تمدن دار افزود: متأسفانه در اتاق ریکاوری این بیمار از تخت سقوط می‌کند و پس‌ازآن به بخش مراقبت‌های ویژه آی سی یو منتقل و در نهایت فوت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تمامی دوربین‌های اتاق عمل چک و پرسنل حاضر در شیفت جهت ارائه توضیحات احضار و توضیحات آن‌ها مکتوب شده است، تصریح کرد: شرح گزارش حادثه به همراه مستندات جهت پیگیری به واحد نظارت بر درمان مستقر در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ارسال‌شده است.

وی در پایان ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه و تسلیت به خانواده این بیمار خاطرنشان کرد: طبق مقررات با افرادی که به دلیل سهل‌انگاری در این حادثه نقش داشته  باشند برخورد خواهد شد.

انتهای پیام