• شنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۱
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98072719751
  • منبع : نمایندگی کرمانشاه

موج بازگشت زوار اربعین

ترافیک نیمه‌سنگین در محور اسلام‌آبادغرب-بیستون

ترافیک نیمه‌سنگین در محور اسلام‌آبادغرب-بیستون

ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه ترافیک در محور اسلام‌آبادغرب تا بیستون را نیمه‌سنگین عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: با توجه به موج بازگشت زائران اربعین، در مسیر برگشت و محورهای خروجی استان ترافیک نیمه سنگین است و همین شرایط می طلبد تا رانندگان با صبر و تحمل بیشتری در جاده حضور پیدا کنند.


وی ادامه داد: در حال حاضر محور اسلام آبادغرب به بیستون بار ترافیکی قصرشیرین و حمیل را نیز در برمی گیرد و جمعیت زائرانی که از مرزهای خسروی و مهران در حال بازگشت هستند به این محور اضافه می شوند.

 حیدری تصریح کرد: جاده های استان در مسیر رفت نیز مملو از اتوبوس‌ها و سواری‌های خالی غیربومی است که به سمت مرزهای خسروی و مهران برای انتقال و جابجایی زوار در حال حرکت هستند.


رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به باز بودن همه مسیرها و اینکه هیچ محدودیت ترددی وجود ندارد، افزود: انتظار می رود طی امروز و فردا مسیرهای محل تردد زوار خصوصا محور یاد شده همچنان نیمه سنگین و رو به سنگین باشد.


وی همچنین از افزایش 30 درصدی تردد در محورهای استان و 35 درصدی در محور اسلام آبادغرب - قصرشیرین در ایام اربعین امسال خبر داد و گفت: به همین خاطر شاهد افزایش سوانح رانندگی نیز بوده‌ایم.

حیدری در پایان از رانندگان خواست تا هنگام خستگی و خواب آلودگی تحت هیچ شرایطی رانندگی نکنند تا احتمال وقوع سوانح جاده ای کاهش یافته و شیرینی این سفر معنوی در کام زائران تلخ نشود.

انتهای پیام