• یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۷
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 98072820092
  • منبع : نمایندگی کردستان

شهردار سنندج:

پروژه شهربازی پارک ملت سنندج 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

شهربازی سنندج

ایسنا/کردستان شهردار سنندج از پیشرفت 45 درصدی پروژه شهربازی روباز پارک ملت خبر داد و گفت: ایجاد مکان مناسب و استاندارد تفریحی برای شهروندان به ویژه کودکان از مهم ترین اهداف اجرای این پروژه سرمایه گذاری است.

به گزارش ایسنا، حشمت الله در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه روند اجرایی عملیات اجرایی پروژه شهربازی پارک ملت در حال انجام است افزود: پروژه احداث شهربازی پارک ملت سنندج یکی از بسته های سرمایه گذاری این شهرداری است که پس از اخذ مجوز از طریق انتشار فراخوان نسبت به انتخاب سرمایه گذار برای احداث این پروژه اقدام شد.

وی بیان کرد: در راستای ایجاد مکان مناسب و استاندارد تفریحی برای شهروندان به ویژه کودکان و محیط هایی شاد برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت و همچنین ارتقاء شور و نشاط و شادابی میان آنان عملیات احداث شهربازی روباز پارک ملت در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

شهردار سنندج، از پیشرفت 45 درصدی پروژه شهربازی پارک ملت سنندج خبر داد و گفت: این شهربازی در زمینی به مساحت 23 هزار مترمربع با مشارکت بخش خصوصی و با سرمایه گذاری 130 میلیارد ریالی در حال احداث است.

وی با تاکید بر اینکه عملیات عمرانی احداث این شهربازی تا دو ماه آینده به اتمام می رسد، اضافه کرد: در فاز اول 16 الی 20 عدد وسایل بازی متنوع برای کودکان و بزرگسالان نصب خواهد شد.

صیدی خاطرنشان کرد: در راستای احداث شهربازی روباز مدرن و مجهز پارک ملت در داخل محوطه رستوران، فود کورت، واحدهای خدماتی نیز احداث می شود.

شهردار سنندج با بیان اینکه احداث شهربازی روباز در پارک ملت باعث رونق دوباره این پارک قدیمی خواهد شد یادآور شد: امیدواریم بتوانیم تا پایان سالجاری نسبت به اتمام این پروژه سرمایه گذاری اقدام نماییم.

انتهای پیام