• پنجشنبه / ۱۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98081609402
  • خبرنگار : 30054

همراه‌اول شرکت برتر از منظر ارتباطات رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی

همراه‌اول شرکت برتر از منظر ارتباطات رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی

در شانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، همراه اول موفق به دریافت لوح و نشان ویژه این جشنواره شد.

به گزارش ایسنا و بنا بر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و در قالب شانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران که در مرکز همایش‌های تلاش برگزار شد، از روابط عمومی همراه‌اول با اعطای لوح «برتری در ارتباطات رسانه‌ای» و نشان «برتری در مسئولیت اجتماعی» تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور سوتلانا استاوریا رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA)، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران، اساتید و مهمانان ایرانی و خارجی حوزه روابط عمومی برگزار شد، با رأی هیأت داوران و با توجه به ویژگی‌های اخلاقی و ارتباطی شایسته، لوح روابط عمومی برتر در حوزه «ارتباطات رسانه‌ای» و همچنین نشان «مسئولیت اجتماعی» به روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعطا شد.

روابط عمومی همراه اول همواره سعی داشته با پاسخگویی مناسب به رسانه‌ها و اهتمام به مسئولیت اجتماعی، نقش ویژه‌ای به عنوان روابط عمومی بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور ایفا کند.

پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی روز سه شنبه ۱۴ آبانماه با برگزاری دو نشست علمی-تخصصی با موضوعات «جنگ رسانه‌ای، مبانی و نظریه‌ها» و «مسئولیت روابط عمومی‌ها در جنگ رسانه‌ای» و معرفی روابط عمومی‌های برتر کشور به کار خود پایان داد.

انتهای رپرتاژ آگهی