• جمعه / ۱۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۳
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98081709924
  • خبرنگار : 50224

با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران؛

اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد

 اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد اولین طرح ملی گفتگو خانواده با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران و اداره آموزش و پرورش دیشموک در دیشموک برگزار شد.

محمد نوروزی، رئیس آموزش و پرورش دیشموکدر این کارگاه گفت: این کارگاه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد گفتگو و مفاهمه در درون خانواده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این کارگاه در فازهای دیگری ویژه فرهنگیان، دانش آموزان واولیا ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: این کارگاه با حمایت معاونت اموربانوان ریاست جمهوری و امور اجتماعی و امور بانوان استانداری توسط انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار شده است.

به گزارش ایسنا، در ادامه نماینده انجمن جامعه شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: انجمن جامعه شناسی مجری اجرای طرح گفتگوی خانواده است.

آرمان حیدری اظهار کرد: در مرحله اول این کارگاه از افراد دغدغه مند و فعالان فرهنگی دعوت شده است که در ادامه هفت کارگاه دیگر ویژه پدران، مادران،فرزندان طی هفته های آتی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در فاز اول درصدد شناسایی درست مسائل و آسیب های اجتماعی در سطح بخش دیشموک هستیم.

نماینده انجمن جامعه شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بخش دیشموک دومین شهری است که پس از یاسوج طرح ملی گفتگوی خانواده در آن برگزار شده است.

انتهای پیام