• جمعه / ۱۷ آبان ۱۳۹۸ / ۲۲:۰۶
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98081710130
  • خبرنگار : 71576

اصفهان قهرمان ووشوی بانوان کشور شد

مرحله نخست رقابت های انتخابی تيم ملی ووشوی بانوان

در پایان رقابت‌های ووشوی قهرمانی کشور بانوان، تیم اصفهان توامست عنوان‌ نخست را از آن خود کند.

به گزارش ایسنا، در پایان مسابقات ووشوی قهرمانی کشور بانوان بزرگسالان (انتخابی تیم ملی) از صبح روز گذشته (پنجشنبه) ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ به میزبانی آذربایجان شرقی در دو بخش تالو و ساندا آغاز شد که امروز (جمعه) با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.

در مجموع دو بخش ساندا و تالو، ووشوکاران اصفهان در این مسابقات با کسب ۵ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۳ مدال برنز قهرمان شد، تیم تهران الف با کسب ۴ مدال طلا، ۳ مدال نقره و یک مدال برنز نایب قهرمان شد و تیم مازندران نیز با ۴ مدال طلا، یک مدال نقره و ۲ مدال برنز سوم شد.

اما تنها در بخش ساندا، تیم مازندران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز قهرمان شد، تیم آذربایجان شرقی با ۲ مدال طلا و یک مدال برنز نایب قهرمان شد و تیم تهران الف با یک مدال طلا و ۲ مدال نقره سوم شد.

اسامی نفرات این مسابقات در بخش ساندا به شرح زیر رقم خورد:

وزن ۴۸- کیلوگرم
۱- الهه محمود (آذربایجان‌شرقی الف)
۲- سحر صمدانی (تهران الف)
۳- محدثه نجف‌زاده (فارس) و مرجان فردی (آذربایجان‌شرقی ب)

وزن ۵۲- کیلوگرم
۱- لیلا رجبی (تهران الف)
۲- مهناز مقدم آقاجری (زنجان)
۳- فاطمه نورمحمدی (اصفهان) و آیناز احدی‌راد (گیلان)

وزن ۵۶- کیلوگرم
۱- پریسا هاشمی (آذربایجان‌شرقی الف)
۲- زهرا دورعلی (اصفهان)
۳- مریم احمدی (البرز) و معصومه بزرگی (مازندران)

وزن ۶۰- کیلوگرم
۱- کیمیا شوشتری (البرز)
۲- فاطمه ویسی (اصفهان)
۳- هانیه شعبانی‌نسب (مازندران) و زهره شهپری (خوزستان)

وزن ۶۵- کیلوگرم
۱- هانیه الهی‌نژاد (مازندران)
۲- مائده هیبتیان (چهارمحال و بختیاری)
۳- مائده هاشمی (اصفهان) و الهه شاه‌حسینی (کیش)

وزن ۷۰- کیلوگرم
۱- صدیقه دریایی (مازندران)
۲- شیوا اباذری (تهران ب)
۳- سارا پورحسن (البرز) و سعیده کهدویی (یزد)

وزن ۷۵- کیلوگرم
۱- پریسا حیدری (قم)
۲- فریناز نذیری (تهران الف)
۳- سکینه قاسم‌زاده (آذربایجان‌شرقی الف) و سیده مائده موسویان (کیش)

 اسامی نفرات این مسابقات در بخش تالو به شرح زیر رقم خورد:

فرم "چانگ‌چوان"
۱- زهرا کیانی (اصفهان)
۲- ریحانه خلیلیان (تهران الف)
۳- سیده زهرا شفیعی (تهران ب)

فرم "نن‌چوان"
۱- فاطمه حیدری (تهران الف)
۲- مینا پناهی آذربایجان‌شرقی)
۳- سپیده شاکریان (سیستان و بلوچستان)

فرم "تای‌چی‌چوان"
۱- مرجان کریمی (اصفهان)
۲- معصومه طهماسبی (مازندران)
۳- زهرا شمسینی (قزوین)

فرم "دائوشو"
۱- ساناز چراغی (تهران ب)
۲- فاطمه عزیزی (البرز)
۳- مائده زاهدی (آذربایجان‌شرقی الف)

فرم "جین‌شو"
۱- زهرا کیانی "اصفهان"
۲- مهسا بزلو (البرز)
۳- منیره پناهی (کهگیلویه و بویراحمد)

فرم "نن‌دائو"
۱- فاطمه حیدری (تهران الف)
۲- سپیده شاکریان (سیستان‌ و بلوچستان)
۳- آرزو میرزایی (قزوین)

فرم "تای‌چی‌جین"
۱- معصومه طهماسبی (مازندران)
۲- مرجان کریمی (اصفهان)
۳- زهرا شمسینی (قزوین)

فرم "شوان‌جین"
۱- مهسا بزلو (البرز)
۲- زهرا مرادطلب (آذربایجان‌شرقی)
۳- ناهید پورشبانان (اصفهان)

فرم "باگوا"
۱- ناهید پورشبانان (اصفهان)
۲- استاتیرا اسدی (البرز)
۳- سحر فخری (کرمانشاه)

فرم "گوئن‌شو"
۱- سوگند گلشنی (مازندران)
۲- مائده زاهدی (آذربایجان‌شرقی الف)
۳- مهسا ساجدی (کهگیلویه و بویراحمد)

فرم "چیانگ‌شو"
۱- زهرا کیانی (اصفهان)
۲- مهسا بزلو (البرز)
۳- منیره پناهی (کهگیلویه و بویراحمد)

فرم "نن‌گوئن"
۱- فاطمه حیدری (تهران الف)
۲- مریم سادات هاشمی (کهگیلویه و بویراحمد)
۳- آرزو میرزایی (قزوین)

تیمی(دوئلین)
۱- تیم البرز (مهسا بزلو و آیدا حبیبی)
۲- تیم تهران ب (ساناز چراغی و آتوسا محمدی)
۳- تیم تهران الف (ریحانه خلیلیان و عسل هارونی)
 
انتهای پیام