• یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۶
  • دسته‌بندی: آسیا،خاورمیانه
  • کد خبر: 98081911075
  • خبرنگار : 71145

تاکید حزب‌الله لبنان بر مشارکت کارآمد خود در رایزنی‌ها برای تشکیل دولت جدید

تاکید حزب‌الله لبنان بر مشارکت کارآمد خود در رایزنی‌ها برای تشکیل دولت جدید

حزب‌الله لبنان از مشارکت کارآمد خود در رایزنی‌ها با روسای فراکسیون‌های پارلمانی و طرف‌های مربوطه برای تشکیل دولت جدیدی که کشور را به سر منزل آرامش برساند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت العهد، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان نسبت به اینکه چارچوب نهایی برای تعیین نخست وزیر جدید و ترکیب دولت جدید به زودی مشخص شود، ابراز امیدواری کرد.

وی افزود: حزب‌الله لبنان همچنان بار هم و غم و دغدغه‌های ملت را به دوش کشیده و برای اصلاح کشور تلاش کرده و به مبارزه با فساد می‌پردازد.

معاون سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین متعهد شد، حضور نمایندگان این حزب در دولت آینده حضوری تاثیرگذار باشد.

نعیم قاسم تاکید کرد، حزب‌الله لبنان بخشی از دولت است، زیرا بخشی از این ملت است، بر این اساس تلاش خواهد کرد صدای مردم باشد و دردهای آنها را مداوا خواهد کرد.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تصریح کرد، وضعیت بعد از خیزش مردمی اخیر در لبنان با قبل آن تفاوت دارد و باید مطالبه‌گری‌های مردم و تظاهرکنندگان مد نظر قرار داده شده و مقدم بر صاحبان سرمایه‌ها باشد.

قاسم ادامه داد: امروز تمام تلاش خود را برای اینکه این دولت نجات دهنده و فرصتی باشد برای نجات کشور از آشوب به کار می‌گیریم و این ابتدای راه است.

انتهای پیام