• سه‌شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۶
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98082113117
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

آیت الله محمودی:

توطئه دشمنان را باید با آگاهی دادن و روشنگری در جامعه‌ خنثی کنید

دیدار

ایسنا/تهران ‌با سابقه ترین امام جمعه کشور گفت: در برهه حساس کنونی تنها بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات دین مبین اسلام است‌ که می تواند دشمنان را ناکام بگذارد.

‌آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در دیدار اساتید و طلاب حوزه علمیه شهرستان پیشوا که به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) انجام شد، با اشاره به نقش طلاب و روحانیت در ترویج معارف دین رسالت آنان را بسیار خطیر دانست و افزود: شما توفیق سربازی امام زمان (عج) را پیدا کردید و باید قدر این نعمت و توفیق را دانسته و شکرگذار  باشید.

وی به نعمت های الهی که به برکت انقلاب اسلامی به این کشور ارزانی شده است، اشاره کرد و گفت: خداوند نعمت را بر ما تمام کرده است و باید به وظایف خود عامل باشید.

به گزارش ایسنا، نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان این که تلاش های طلاب و روحانیت در رشد و تعالی جامعه در طول تاریخ بر کسی پوشیده نیست، گفت: باید با با آگاهی دادن و روشنگری در جامعه، توطئه دشمنان را خنثی کنید.

محمودی گلپایگانی تلاش دشمن برای تضعیف اسلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: در برهه حساس کنونی تنها بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات دین مبین اسلام است‌ که می تواند دشمنان را ناکام بگذارد و روحانیت می بایست‌ در این مسیر پیشگام بوده و تبلیغ کنند.

انتهای پیام