• سه‌شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۷
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 98082113787
  • خبرنگار : 71451

گزارشی از وضعیت بازدید زائران راهیان نور کرمانشاه

 بازدید کاروان راهیان نور سازمان بسیج ورزشکاران از مناطق عملیاتی غرب کشور

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از بازدید بیش از یک و نیم میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، یونس عزیزی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: از ۱۲ اردیبهشت امسال تا اواخر مهر ماه یک میلیون و ۶۲۰ هزار و ۵۳۹ نفر از مناطق عملیاتی و یادمان شهدای استان کرمانشاه بازدید کرده اند.

وی گفت: از این تعداد ۸۸۷ هزار و ۳۸۵ نفر از بین برادران و ۷۳۳ هزار و ۱۵۴ نفر نیز از بین خواهران بوده‌اند که از این مناطق بازدید به عمل آورده‌اند. یادمان شهدای مرصاد با یک میلیون و ۵۵۷ هزار و ۵۳۱ بازدید کننده بیشترین آمار بازدید طی این ایام را به خود اختصاص داده است.

عزیز ادامه داد: یادمان شهدای بازی دراز نیز با ۳۸ هزار و ۹۸۳ نفر در جایگاه بعدی قرار دارد و یادمان شهدای پاوه با ۱۰ هزار و ۶۹۰ نفر نیز در جایگاه بعدی قرار می‌گیرد.

عزیزی میزان بازدیدهای صورت گرفته از پادگان ابوذر را ۶۲۰۰ نفر اعلام  کرد و افزود: در این مدت ۴۷۱۲ نفر از یادمان مطلع الفجر و ۲ هزار و ۴۲۳ نفر از یادمان شهید بهشتی بازدید کرده‌اند. از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۴ مهر ماه ۳۷ هزار و ۴۴۲ نفر از زائران راهیان نور در استان کرمانشاه اسکان و پذیرایی شده‌اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری ۲۸ اجرای رزم نمایش با افلاکیان در استان خبر داد و گفت: ۵۰۴۴ مورد اردوی فرهنگی، تربیتی در قالب اعزام به مشهد مقدس و قم نیز در این مدت برگزار شده است .

انتهای پیام