• سه‌شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۵۹
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98082113896
  • خبرنگار : 50228

سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان:

تلاش‌مان حفظ سهمیه خوزستان در لیگ برتر است

فوتسال ناشنوایان

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان گفت: کار برای حفظ تیم در لیگ برتر سخت شده است ولی تلاش می‌کنیم سهمیه خوزستان حفظ شود.

محمد حجت پس از شکست ۴ بر یک تیمش برابر تیم فوتسال ملی حفاری در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور اظهار کرد: شرایط‌مان خیلی سخت شده است و در بازی‌های آینده، تنها تلاش می‌کنیم که سهمیه استان در لیگ برتر حفظ شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: جدول مسابقات بسیار پیچیده شده است و تیم‌های پایین جدول همه در حال جمع‌آوری امتیاز هستند. کار خیلی سخت شده است ولی مطمئنم بازیکنانم برای حفظ تیم تلاش می‌کنند و هواداران نیز حمایت خواهند کرد، هرچند احتمال اینکه نتوانیم نتیجه بگیریم، وجود دارد.

سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان گفت: ما با این بضاعت تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. در نیم‌فصل باید تیم تقویت می‌شد اما متاسفانه این مهم صورت نگرفت و سه بازیکن اصلی‌مان را هم از دست دادیم. به هرحال وقتی ابزار لازم نباشد، کار سخت می‌شود.

وی عنوان کرد: بازی‌های زیادی تا پایان نیم فصل دوم باقی مانده است و ما در بهبهان نیز میزبان دو سه تیم پایین جدولی هستیم. تلاش‌مان را می‌کنیم. سال قبل شرایط‌مان خیلی سخت‌تر بود ولی در لیگ ماندیم. امسال هم تلاش‌مان را می‌کنیم.

انتهای پیام