• سه‌شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۱۰
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98082113899
  • خبرنگار : 50184

باخت بعثت کرمانشاه مقابل ملی حفاری اهواز

سرمربی بعثت: به داوری باختیم

بعثت کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال با نتیجه ۲ بر یک مغلوب ملی حفاری اهواز شد.

افشین حسنی مدیرعامل باشگاه بعثت پس از این دیدار در گفت و گو با ایسنا، به غیبت چهار بازیکن اصلی تیمش در دیدار امروز (21 آبان) اشاره کرد و افزود: میلاد رستمی، حمیدنوری، علی فرهودی و امید پورقنبری چهار بازیکن اصلی تیم بعثت بودند که به دلیل مصدومیت برای دیدار حساس برابر تیم ملی حفاری اهواز آنها را در اختیار نداشتیم. 

وی اضافه کرد: این مشکل باعث شد تا از بازیکنان تیم امید باشگاه برای این دیدار استفاده کنیم که خوب هم بازی کردند. 

مدیرعامل باشگاه بعثت در ادامه به گل زودهنگام دقیقه 18 تیم حریف اشاره کرد و گفت: بازی خوب بازیکنان جوان تیم ما باعث شد تا در فاصله کمتر از یک دقیقه گل خورده را جبران کنیم. 

وی بااشاره به گل بازیکنان تیمش در انتهای نیمه اول که از سوی داور بازی به اشتباه آفساید اعلام شد، عنوان کرد: متاسفانه اشتباهات داوری در نیمه دوم افزایش یافت، بگونه‌ای که داور گل آفساید تیم حریف را در دقیقه 73 گل اعلام کرد. 

حسنی افزود: گل دوم تیم حریف کاملا آفساید بود و حتی نماینده فدراسیون و کادر فنی تیم حریف هم به آن اذعان کردند، اما اعتراض‌های ما سودی نداشت و زورمان به داور نرسید. 

وی در ادامه با انتقاد شدید از ضعف داوری در این دیدار، عنوان کرد: در این دیدار به تیم حریف نباختیم، بلکه به داور بازی باختیم که موقعیت‌های خوب ما را خطا اعلام می‌کرد. 

مدیرعامل باشگاه بعثت در ادامه بابیان اینکه متاسفانه در مسابقات امسال لیگ دسته دوم ضعف داوری بسیار مشهود است، عنوان کرد: سازمان لیگ داورانی را برای این رقابت‌ها به کار می‌گیرد که اولین بار است در دیدار رسمی سوت می‌زنند و حتی گاها برخی از این داوران زمانی که وارد زمین بازی می‌شوند استرس زیادی دارند. 

وی تاکید کرد: متاسفانه هرچه هم اعتراض می‌کنیم، اعتراضمان راه به جایی نمی برد و اگر هم زیاد اصرار کنیم جریمه و محروممان می‌کنند. 

حسنی به انتقاد از هیات فوتبال استان هم پرداخت و گفت: در همه استان‌های کشور زمانی که در حق تیمشان در رقابت‌های لیگ اجحاف می‌شود، هیات فوتبال آنها از طریق فدراسیون فوتبال پیگیر وضعیت آن تیم هاست، اما متاسفانه هیات فوتبال استان هیچ حمایتی از ما نمی‌کند و برای همین است که به راحتی حقمان خورده می‌شود.  

تیم بعثت کرمانشاه در حال حاضر در جایگاه پنجم جدول لیگ دسته دوم فوتبال قرار دارد. 

انتهای پیام